"Love Island. Wyspa miłości". Finaliści 4. edycji wrócili do Polski! Zobacz zdjęcia Pauliny i Andrzeja, Aleksandry i Adriana oraz Magdy i Wiktora z lotniska!

Czwarta edycja "Love Island. Wyspa miłości" już za nami. Uczestnicy randkowego show wrócili już do Polski. Publikujemy zdjęcia z lotniska. Zobaczcie, jak wyglądały ostatnie wspólne chwile: Pauliny i Andrzeja, Aleksandry i Adriana oraz Magdy i Wiktora.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości". Finaliści 4. edycji wrócili do Polski!

Czwarta edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" dobiegła końca. W wielkim finale o głosy widzów walczyły trzy pary: Paulina i Andrzej, Aleksandra i Adrian oraz Magda i Wiktor. To właśnie Ci ostatni zdobyli najwięcej głosów widzów i otrzymali nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych!

Magda i Wiktor tylko udają miłość? Fani podzieleni wynikiem finału programu!Zobacz więcej

W poniedziałek, 11 października wieczorem, po sześciu tygodniach emocji w randkowym reality show finaliści wylądowali na warszawskim lotnisku. „Love Island. Wyspa Miłości” to przygoda podczas której uczestnicy znaleźli miłość, ale także i przyjaźń. Jak widać Wyspiarze stworzyli zgraną paczkę!

Zobacz, jak wyglądało pożegnanie Pauliny i Andrzeja, Aleksandry i Adriana oraz Magdy i Wiktora.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Urszula (gość)

  Pierwszy raz obejrzałam wyspę miłości. Odniosłam wrażenie, że Magda cały czas bardzo się pilnowała i była sztuczna. Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian mają szansę stworzyć dobre duety w życiu, jeśli oczywiście zechcą. Wszystkim parom powodzenia i niech im szczęście sprzyja.

  21.10.2021 13:19
 • Ups (gość)

  Adrian i to monstrum aleksandra najohydniejsza para finału, wiktor z magdą najnormalniejsi. O płaczącym przygłupie i udawaczce aktoreczce nie warto wspominać.

  13.10.2021 14:38
 • Noemi (gość)

  Wydaje mi sie ze wszystkie pary sie rozpadną ta edycja wyspy miłości to porażka wszyscy grają w ani jednej parze nie widzę milosci

  12.10.2021 23:18
 • Ank (gość)

  Magda i Wiktor będą razem a pozostali raczej nie...

  12.10.2021 22:51
 • Micjal (gość)

  Fałszywi do bólu nawet ten uśmiech jego nie da się patrzec... Granie takie za wszelką cen . Widać po nich ze nie sa dobrymi ludźmi ani ona ani on.. Andrzej i Paulina oraz druga para ok ale Wiktor i ta panna nie powinni wygrać..

  12.10.2021 20:55
 • Serkana (gość)

  Lepiej teraz wyglądają niż w programie😀

  12.10.2021 19:50
 • Ja (gość)

  Tylko Magda z Wiktorem przetrwaja. Reszta szybko sie rozpadnie

  12.10.2021 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×