"Love Island. Wyspa miłości". Franek i jego nowa dziewczyna w ogniu krytyki! Fani Marietty są dla nich bezlitośni

Nowy związek Franka z "Love Island" jest szeroko komentowany na forach internetowych. Fani Marietty zarzucają mu, że zbyt szybko pocieszył się po rozstaniu z wyspiarką. W mocnych słowach oceniają też jego nową partnerkę - Paulę.

Multimedia

Franek i Marietta z "Love Island" rozstali się

Franek Rumak i Marietta Fiedor uchodzili dotąd za najlepiej dobraną parę, która poznała się na planie "Love Island. Wyspa miłości". Miłosny czar prysł jednak już kilka miesięcy po zakończeniu programu. Na początku 2020 roku Franek i Marietta ogłosili rozstanie. Niedługo później uczestnik "Love Island" pokazał w mediach społecznościowych swoją nową wybrankę i naraził się tym wielu widzom.

Ryzykuj, Bo bez tego nic nie ugrasz... Żyj szybko, Bo życie jest zbyt krótkie żeby się skradać powoli... Nie pozwól by ludzie mówili Ci co sprawi, że będziesz szczęśliwy, bo oni Twojego życia za Ciebie nie przeżyją - podpisał jedno ze zdjęć z nową partnerką.

Franek już ma nową dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka u jego boku?Zobacz więcej

Romantyczne zdjęcia Franka Rumaka z Paulą Peszko wywołały burzę na forach internetowych. Były wyspiarz i jego nowa ukochana znaleźli się pod ostrzałem fanów programu, którzy zarzucają mu, że bardzo szybko pocieszył się po rozstaniu z Mariettą. W mocnych słowach oceniają też jego nową partnerkę, która ma — w ich opinii — nieudolnie kopiować styl Mari.

Ona próbuje kopiować Marii tylko kiepsko jej to wychodzi

Podobno woli brunetki....

Myślałam, że Franka stać na więcej, a nie na jakąś pusta blondi. Ale to jego sprawa, nieważne, tylko szkoda, bo miał naprawdę fajną dziewczynę.

Zachował się niedojrzale, bez klasy i okrutnie. Te zachowania świadczą też o nim jako o człowieku. Mam na myśli to, co się działo po tym , jak została zakończona relacja.

Fani Franka apelują jednak o powstrzymanie krytycznych wypowiedzi. Zwłaszcza że wyspiarz całkiem niedawno stwierdził, że przez kilka ostatnich miesięcy żył w jednej wielkiej nadmuchanej kłamstwem mydlanej bańce...

Co sądzisz o zachowaniu Franka z "Love Island"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zxd (gość)

    Co sądzę o zachowaniu Franka?.... Gó... O

    13.02.2020 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×