"Love Island. Wyspa miłości". Franek Rumak pokonał raka! Uczestnik opowiedział o swojej chorobie!

Franek Rumak opowiedział o swojej chorobie. Jak się okazuje, nowy uczestnik "Love Island. Wyspa miłości" pokonał raka w wieku 20 lat, a teraz motywuje innych!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" - Franek Rumak o swojej chorobie

Nowy uczestnik "Love Island. Wyspa miłości" namieszał w willi. Franek Rumak nie może narzekać na brak powodzenia. Zaraz po pojawieniu się na wyspie, 25-latek udał się na randkę z Sylwią. Później na kolację zabrała go Marietta i to właśnie na spotkaniu z nią, mężczyzna opowiedział o swojej przeszłości. Jak się okazuje Franek w wieku 18 lat zdiagnozowano u niego raka. Przez dwa lata Rumak niemal nie opuszczał szpitala, przeszedł kilka operacji i trzy cykle chemioterapii. Mając 20 lat Franek wygrał z chorobą, a jego życie zaczęło się od nowa.

"Love Island. Wyspa miłości". Franek Rumak - kim jest?

Franek to wysoki i atletycznie zbudowany blondyn o niebieskozielonych oczach. Ma 25 lat i pochodzi z Wrocławia, choć większą część życia spędza w USA, gdzie pracuje jako ratownik wodny.

Jego praca jest jednocześnie jego największą pasją, oprócz tego interesuje się dietetyką a w wolnym czasie trenuje MMA i ćwiczy na siłowni.

Za swoją szczególną umiejętność uważa... nieśmiertelność! „Jestem zawzięty w opór! Umiem ratować ludzi przed śmiercią i inspirować ich do lepszego życia”. Ma za sobą trudne chwile – udało mu się pokonać raka. „Wyszedłem z tego i cieszę się życiem jak nikt inny!”.

W skali od 1 do 10 ocenia się na mocne 6,5, bo jak twierdzi: „jestem taki wesoły Romek i ogólnie pozytywny ze mnie gość, ale często zdarzy mi się dowalić do pieca. Dobiję do 7, gdy poprawię barki”.

Jak dotąd Franek był w czterech związkach a ostatni z nich zakończył się rok temu, ale swoją największą miłość przeżył jeszcze w czasach liceum. „Byliśmy głupi, młodzi, ale w cholerę namiętni. Bzykaliśmy się wszędzie, śmialiśmy się głośno, piliśmy niemało, tańczyliśmy widowiskowo i nie zwracaliśmy uwagi na pierdoły. Cieszyliśmy się sobą” – wspomina.

Jego wymarzona partnerka powinna być dobrze zbudowaną i opaloną brunetką o średniej wielkości piersiach, fajnej pupie oraz niebieskich oczach. Tatuaże mile widziane. Musi być miła i sympatyczna, a gdy trzeba – zadziorna. „Nie może być plastikową lalą, ale panną, która mnie ustawi!” – twierdzi Franek. Czy ten opis pasuje Wam do którejś z dziewczyn, zamieszkujących obecnie Wyspę? Może Marietta skradnie jego serce?

„Z charakteru chciałbym, żeby była koneserką nieprzeciętnych wspomnień, wirtuozką pozytywnych historii, człowiekiem wysokiej klasy i niezbadanej osobowości. Błyszczącą inteligencją i nierzadko wyróżniającą się doświadczeniem. Wyrachowana kobieta posiadająca talent łączenia zabawy i powagi!”.

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest program?

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    Trzymam bardzo mocno kciuki za Franka i Mariette 😍😍Z Wyspy Miłości

    01.10.2019 00:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×