"Love Island. Wyspa miłości". Karina Taravska - kim jest nowa mieszkanka willi?

Karina Taravska dołącza do ekipy "Love Island. Wyspa miłości". Kim jest nowa Islanderka i czyje serce skradnie? Uda się jej zaprzyjaźnić z dziewczynami?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości". Karina Taravska - kim jest nowa mieszkanka willi?

Karina to 26-letnia singielka z Warszawy. Jest energiczna, otwarta na świat i nowe znajomości. Uwielbia być w centrum uwagi!

Pochodzi z Ukrainy, a do Warszawy przeprowadziła się pięć lat temu, znając tylko kilka słów po polsku. Od tego czasu zdążyła skończyć studia i obronić pracę magisterską. Oczywiście na piątkę!

Bartek Bielański zorganizował konkurs. Do wygrania jest jego bidon z wyspy! Internauci go wyśmialiZobacz więcej

Uważa się za osobę komunikatywną i z dobrym sercem. Potrafi upierać się przy swoim, dążyć do celu i realizować marzenia.

Nigdy nie miałam takiej sytuacji, z której bym nie mogła znaleźć wyjścia – twierdzi Karina.

Obecnie pracuje jako Visual Merchandiser. W wolnym czasie projektuje ubrania, ćwiczy na siłowni, podróżuje.

Jak twierdzi, jej największą wadą jest szczerość: zawsze mówi to, co myśli i ma swoje zdanie. Jest wesoła, ambitna i kocha życie. Za swoją najlepszą cechę uważa pracowitość. W swoim życiu kieruje się zasadą „Lepiej zrobić i żałować, niż żałować, że nie zrobiłeś!”.

Jeden z bliźniaków uratowany! Która z dziewczyn została Miss Love Island?Zobacz więcej

Karina jest singielką od dwóch lat, a jej dotychczasowe relacje nie były szczęśliwe i nigdy nie trwały zbyt długo. Czy pobyt na Wyspie Miłości zmieni ten stan rzeczy? Jej wymarzony facet powinien być wysoki, mieć ciemne włosy, mile widziane tatuaż. Oczekuje od niego wierności, wsparcia i podobnego poczucia humoru. Karina uwielbia wysportowanych mężczyzn, podobają jej się bokserzy. Zdaje się, że na Wyspie mamy jednego… niestety, Maciek jest już zajęty! Jak myślicie, który z Wyspiarzy najbardziej przypadnie Karinie do gustu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ona 22 (gość)

    Fanka Avy max 😕

    02.10.2019 09:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×