"Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon w nowej fryzurze! W ciemnych włosach wygląda zupełnie inaczej!

Moda na odświeżanie wizerunku po powrocie z "Wyspy miłości" dopadła też prowadzącą show - Karolinę Gilon! Modelka pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia w nowej fryzurze. W ciemnych włosach wygląda zupełnie inaczej!

Multimedia

Karolina Gilon zmieniła kolor włosów!

Nie tylko Marietta Fiedor po zakończeniu "Love Island. Wyspa miłości" postanowiła zmienić fryzurę. Metamorfozę przeszła ostatnio również prowadząca programu - Karolina Gilon, która nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie!

Marietta Fiedor ma krótkie włosy! Jak nową fryzurę zareagował Franek Rumak?Zobacz więcej

Prowadząca "Love Island" wróciła do ciemniejszego, bardziej naturalnego koloru, a różnica jest zauważalna! Modelka w ciemnych włosach wygląda zupełnie inaczej! Obserwatorzy Karoliny Gilon chwalą odważną metamorfozę swojej ulubienicy, podkreślając, że w ciemnych włosach jej do twarzy!

Kobieta z klasą! 🔥 włoski jak najbardziej pasują, fajna zmiana Karola

To Twój kolor😍 pięknie Ci

Wyglądasz dużo lepiej w tych włosach

A co Ty sądzisz o nowej fryzurze Karoliny Gilon? Podoba ci się metamorfoza prowadzącej programu "Love Island. Wyspa miłości"?

Zobacz galerię

Przypominamy, że pierwsza edycja „Love Island. Wyspa miłości” była hitem jesiennej ramówki Polsatu. Obserwowało ją prawie 700 tysięcy widzów przed telewizorami (od poniedziałku do piątku oraz w niedzielne wieczory), 260 tysięcy osób korzystających z aplikacji z ekskluzywnymi materiałami miało realny wpływ na wydarzenia, a ogromna liczba fanów była zaangażowana w media społecznościowe, gdzie na bieżąco komentowano wydarzenia rozgrywające się w hiszpańskiej willi. Zwycięzcami premierowego sezonu zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Program prowadziła Karolina Gilon, która zapowiedziała już castingi do 2. edycji "Love Island".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×