"love Island. Wyspa miłości". Kryzys w związku Franka i Marietty? Para jeszcze jest razem?

Franek i Marietta sprawiali wrażenie bardzo zgranej pary, która jak najbardziej miała szansę przetrwać po programie "Love Island. Wyspa miłości". I ta sztuka im się do tej pory udawała, ale fani pary w ostatnim czasie dość mocno się zaniepokoili...

Multimedia

Franek i Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" do tej pory byli praktycznie nierozłączni. Wspólne sesje fotograficzne, kolejne wyjazdy, program na platformie IPLA, ale czy to już koniec? Fani pary mają ogromne obawy!

Wszystko przez to, że Franek i Marietta przestali dodawać wspólne zdjęcia! Do tego Franek pod koniec roku obchodził urodziny, na których - według plotek - nie było Marietty, natomiast dziewczyna na koniec roku opublikowała wpis, który może sugerować zakończenie związku z Frankiem!

2019 był dla mnie zdecydowanie przełomowym rokiem. Po ciągłych rozjazdach stwierdziłam,że czas znaleźć w miarę stałą pracę i tak przez 6msc w największe mrozy i upały ciągnęłam ze sobą walizkę z akcesoriami pewnej marki tytoniowej 😅 Szybko zorientowałam się,że w moim życiu pojawiło się za dużo rutyny. Także spakowałam większa torbę i pojechałam pracować z moimi przyjaciółkami do Grecji. Niestety nie było tak kolorowo jak miało być i po miesiącu wróciłam do Polski 🙈 Wysiadając z autokaru dostałam telefon,ze dostałam się do @loveislandwyspamilosci ❤️ I to była największa przygoda! zakochałam się Jak to w życiu bywa... Ten rok dawał i zabierał był słodki i gorzki pełen uśmiechu i łez Przynosił radość i ból... Był trochę słony i trochę kwaśny Ale zostawił po sobie fantastyczne wspomnienia. A teraz trzeba po prostu iść przed siebie i zadbać o siebie. Dziękuję wszystkim,których spotkałam na swojej ścieżce ❤️ Życzę Wam,aby ten rok był dla Was spełnieniem marzeń! Uwielbiam Was buziaki!❤️

Marietta i Franek w nowym programie! Pierwszy odcinek już dostępny!Zobacz więcej

To spowodowało lawinę spekulacji, a fani wprost dopytują, czy Marietta i Franek wciąż są razem (pisownia oryginalna):

Nie wierzę ....czy to prawda że się rozstaliscie:(((

Mam nadzieje ze bedziecie razem 💖

Najlepszego Mari ♥ cicho mam nadzieję, że Wasze drogi z Frankiem się zejdą. W każdym razie, życzę Wam najlepszego 😘

Szczęśliwego Nowego Roku😍 Przecież są razem! 👏

Trzymam za ciebie kciuki i łap życie garściami nieważne czy sama czy z kimś, ważne z by brać jak najwięcej🙂.

My jednak uspokajamy! Para wciąż jest razem, a zarzuty, że rozstali się ich śmieszą! W mediach społecznościowych Marietta i Franek znowu publikują wspólne zdjęcia oraz filmy! Do tego Marietta odniosła się do zarzutu, czemu nie ma zdjęć z Frankiem. Uczestniczka "Love Island" napisała:

Misiaki ja cały czas działam. Przepraszam za obiecane rzeczy których nie ma, ale mam nadzieję, że już niedługo wszystko będzie kontynuowane ;) - napisała Marietta.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×