love island wyspa miłości magda i wiktor

Przeczytaj także:

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 32. Alex bawi się uczuciami Jurka. Wiktor i Magda znają się najlepiej? Kto ma największe szanse na miłość po programie?

Za nami 32. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Wyspiątka robiły dzisiaj wszystko, aby sprawdzić, czy ich związki mają szansę przetrwać także poza Wyspą. Były rozmowy o rodzicach, trwałości małżeństw, dzieciach, a na końcu test wiedzy o partnerze. Kto ma największe szanse na miłość po programie?

05.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 4". Wszyscy uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu! Skąd są? Ile mają lat? Przyjechali po miłość czy pieniądze?

Na antenie telewizji Polsat możemy już oglądać 4. edycję programu "Love Island. Wyspa miłości". To doskonały moment, aby przedstawić wszystkie wyspiątka, które w tej edycji na wyspie szukają szczęścia, miłości, pieniędzy oraz oczywiście sławy! Kim są uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości 4"? Ile mają lat? Skąd pochodzą? Sprawdźcie!

03.09.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 3". Oliwia Knapek znowu będzie szukała miłości w programie?! Piękna blondynka jest już w Hiszpanii

"Love Island. Wyspa miłości", czyli najgorętsze show w telewizji trwa w najlepsze. Telewizja Polsat zapowiedziała, że nad willę nadciąga już huragan emocji. Co się wydarzy? W sieci pojawiły się plotki, jakoby Oliwia Knapek z 2. edycji "Love Island" miała dołączyć do ekipy. Piękna blondynka jest już w Hiszpanii. Czy znowu będzie szukała miłości w programie?

21.03.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 3". Twarze i nazwiska pierwszych uczestników ujawnione! Kim są? Ile mają lat?

Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji wraca na antenę Polsatu! "Love Island. Wyspa miłości" skradł serca widzów, a od 28 lutego znów rozbudzać będzie emocje! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi! Poznajcie pierwszych uczestników "Love Island. Wyspa miłości 3"! Kim są? Ile mają lat?

25.02.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 3". Ania to operatorka maszyn, a Dawid nigdy nie uprawia dwa razy seksu z tą samą dziewczyną! Uczestnicy nowej edycji na pierwszych zdjęciach!

Wielkimi krokami nadchodzi 3. edycja programu "Love Island. Wyspa miłości"! Telewizja Polsat właśnie zaprezentowała pierwsze zdjęcia uczestników nowej edycji randkowego show! Nowi Wyspiarze i Wyspiarki nienawidzą zobowiązań i kochają seks, czyli na wyspie będzie gorąco!

24.02.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości". Która para wygra 2. edycję? Internauci już wiedzą! Julka i Dominik, Ola i Rafał czy Magda i Igor?

Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Za dwa dni dowiemy się, która z par stanie przed wyborem miłość albo pieniądze. A szansę na wygraną wciąż mają trzy pary - Julka i Dominik, Ola i Rafał oraz Magda i Igor. O tym, która para wygra zdecydują widzowie. Na forach internetowych od kilku dni jest bardzo gorąco. Jak typuja internauci? Sprawdziliśmy!

07.10.2020Love Island. Wyspa miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×