"Love Island. Wyspa miłości". Marietta Fiedor nago na wakacjach! Chwali się powiększonym biustem?

Chociaż start 2. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" zbliża się wielkimi krokami, to wciąż jest głośno wokół części uczestników 1. edycji show. Teraz o sobie przypomniała Marietta Fiedor, która niedawno poddała się operacji powiększenia biustu!

Multimedia

MARIETTA FIEDOR NAGO

Każdy, kto oglądał program "Love Island. Wyspa miłości", raczej nie ma wątpliwości, że Marietta Fiedor była jedną z barwniejszych uczestniczek 1. edycji.

Spokojna i piękna dziewczyna poszukiwała w programie miłości i gdy wydawało się, że już ją znalazła, to bańka prysła. Ale Marietta Fiedor się nie poddała i wzięła garść, starając się chwytać życie za rogi!

Niedawno celebrytka powiększyła sobie biust, a teraz udała się na wakacje, gdzie może wypocząć. A przy okazji Marietta postanowiła... zaprezentować swoje zdjęcie nago!

Marietta Fiedor również powiększyła swój biust! Celebrytka zdradziła ile wydała na plastykę piersi!Zobacz więcej

Fani Marietty Fiedor są zachwyceni fotografią! Pod zdjęciem możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Pieknie wyglądasz ❤️

Wow 🔥🔥🔥

Czadowe fotki i fryzura miód malina❤️❤️❤️

🔥Wow🔥Obłędnie wyglądasz ❤️

Podoba wam się Marietta Fiedor w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • D (gość)

    Sorry pomyliłem programy. Ale i tak sądzę o tej Pani to co ponizej

    18.08.2020 16:50
  • D (gość)

    Celebrytka? Masakra. Plastik. Glonojad. Z dopłatą bym jej nie tknął. Tapeciara. Nic z prawdziwej kobiety. Dobrze że (KRIS) chyba już z nią nie jest. Życzę mu jak najlepiej bo fajny z niego koleszka. A Marietta? Cóż. Proponuję aktorstwo. Takie bez dialogów (wiecie o co chodzi). Tyle zysku ile w pysku

    18.08.2020 16:45
  • Longi (gość)

    Jej nie da sie sluchac..te jej "misiaczki "masakra.Kobieta o rozumku dziewczynki z przedszkola.

    17.08.2020 17:41
  • fdde (gość)

    Zeby odpoczywać trzeba mieć ku..jakas prace najpierw.

    17.08.2020 16:53
  • Upface (gość)

    Rodzice muszą być dumni, że wychowali taką wartościową dziewczynę, która osiąga cel dzięki wykształceniu i wiedzy.

    16.08.2020 13:26
  • Loża szyderców (gość)

    No przecież nie po to se je robiła, żeby je teraz chować po odzieżą 😃

    16.08.2020 13:10
  • Cześć (gość)

    Nie oglądam. Ani tego programu, ani sztucznych dydlonów. Pozdrawiam serdecznie

    16.08.2020 12:21
  • Arti (gość)

    W love island nigdy nic mądrego z ust tej pani nie usłyszałem. Ingantylnosc 13 latki. Do tego sylwetka galaretkowata. Typowy typ sylwetki skinny fat. Sztuczny biust z automatu pozbawia ją atrakcyjności bo jak coś jest sztuczne to w głowie mężczyzny tego poprostu nie ma - przynajmniej ja tak mam. A kobieta bez piersi to już nie kobieta tylko trzecia płeć. Również wedlug mnie. Każdy lubi co innego. Chociaż mam sporo kolegów jeszcze się nie spotkałem z takim co lubi usta gkonojada połączone ze szczotkami na oczach i sztucznym biustem.. Piekna kobieta to naturalna i zadbana kobieta. Coś u Marietty poszlo nie tak. Choć doceniam, że jest dobrym człowiekiem.

    16.08.2020 11:37
  • tfu (gość)

    ale pasztet...beeeeee....

    16.08.2020 10:16
  • Izikona (gość)

    Toszto brzydkie jak nic listopadowo.

    16.08.2020 10:14
  • Marco (gość)

    To ze byla najlatwiejsza w programie wszyscy wiemy..Infantylna z parciem na szklo ..poza tym nic soba nie reprezentuje..

    16.08.2020 09:55
  • Nena (gość)

    W jakim celu powiekszac sobie piersi, pompować usta jak to typ dla facetow na tzw. jeden raz. Ani to normalnego zwiazku nie zawrze ani rodziny nie zalozy.

    16.08.2020 09:44
  • Jacek (gość)

    Żal mi tylko tego chłopaka, który z nią wygrał finał. Ona od samego początku miała parcie na szkło, jak dla mnie to ona jest bardzo mało atrakcyjną kobietą.

    16.08.2020 06:56
  • m (gość)

    A kto to ku.wa jest! Love burdelland !

    16.08.2020 00:59
  • Toja (gość)

    Głupoty nie da się skomentowac