"Love Island. Wyspa miłości". Marietta i Franek zamieszkali razem! Jak wygląda ich życie w Warszawie?

Marietta Fiedor i Franek Rumak z "Love Island. Wyspa miłości" postanowili przeprowadzić się do Warszawy i zamieszkać razem! Jak wygląda ich życie w stolicy?

Multimedia

Marietta i Franek z Love Island" wciąż razem

Marietta i Franek poznali się w programie "Love Island. Wyspa miłości", a ich serca zabiły do siebie mocniej niemal od pierwszego spotkania. Wielu widzów wskazywało, że to właśnie oni powinni wygrać program, bo ich relacja wydaje się być najbardziej wiarygodna. Ostatecznie zajęli 2. miejsce, a wygrali Sylwia i Mikołaj. Po powrocie do Polski związki nie rozpadły się, a Marietta i Franek postanowili razem zamieszkać!

Marietta i Franek uprawiali seks przy pozostałych uczestnikach? W wilii jest coraz goręcej!Zobacz więcej

Uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Instagrama poinformowali swoich fanów, że postanowili przeprowadzić się do Warszawy. Ona przyjechała z Gliwic, on z Wrocławia. Zamieszkali razem i nie ukrywają, że to dla nich spore wyzwanie. "Jak to jest mieszkać z facetem? DZIEWCZYNY! Jakieś rady?" - zwróciła się do obserwujących ją pań Marietta.

Póki co oboje bardzo angażują się w urządzanie wspólnego lokum. Na instagramowych relacjach widać, że Franek dba o czystość, z czego Marietta bardzo się cieszy. Życie w stolicy zdążyło już też zaskoczyć "wyspiarzy" - Franek kupił patelnie, które nie nadają się do korzystania na płycie indykcyjnej i był zszokowany kolejkami, które zastał w supermarkecie. Trzymamy kciuki za kolejne wspólne dni w Warszawie!

Ada Śledź przeprowadziła się do Warszawy i zamieszkała razem z Łukaszem z programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Mlodzi, piekni, naturalni, dajecie superancki przyklad.....:-) ABSOLUTNIE PIERWSZE MIEJSCE!!

    09.11.2019 02:10
  • widz (gość)

    No i pięknie. Teraz tylko pare miesięcy sprzeczek i docierania się. A jak to przetrzymają to później będzie słodko

    06.11.2019 14:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×