"Love Island. Wyspa miłości". Monika Kozakiewicz zdecydowała się na operację powiększenia biustu! Jak czuje się wyspowiczka?

Monika Kozakiewicz była jedną z uczestniczek 1. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". Chociaż wyspowiczka odpadła z show tuż przed finałem, to wydawało się, że wygrała miłość i zaczęła spotyka się z Pawłem.

Multimedia

MONIKA Z "LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI" POWIĘKSZYŁA BIUST!

Czy para wciąż jest razem? Fani podejrzewają, że Monika i Paweł mają kryzys, bo na ich mediach społecznościowych coraz trudniej znaleźć nowe wspólne zdjęcia, które wcześniej wręcz wylewały się z Instagrama.

Co prawda Monika przekonuje, że z Pawłem jest wszystko dobrze, to fani i tak swoje wiedzą. Teraz Monika zdecydowała się poprawić swoje ciało, a niektórzy spekulują, że zrobiła to dla ukochanego, który kiedyś w komentarzach zaznaczał, że... chce, aby Monika miała silikonowy biust!

Monika Kozakiewicz w nowej fryzurze robi furorę w sieci! Wygląda jak lalka Barbie?Zobacz więcej

Monika Kozakiewicz miała jeden z najmniejszych biustów wśród uczestniczek "Love Island. Wyspa miłości", z czego często żartowano na wyspie, ale wydawało się, że Monika ma do tego dystans i stawia na naturalność. Prawda okazała się jednak inna i Monika zdecydowała się na operację powiększenia biustu!

Obecnie początkująca celebrytka przebywa w klinice, gdzie odpoczywa po zabiegu. Monika napisała w swoich mediach społecznościowych:

Żyję moi mili zatroskani. Śpię cały czas. Mam stado zwierząt afrykańskich na klacie, ale nie, że jakoś dramatycznie. Nawet ręce podnoszę. Do usłyszenia później. Jestem podekscytowana. Dzisiaj nie zasnę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gln (gość)

    Przecież ta laska wygląda jak Hayden Leslie Panettiere. Nie do odróżnienia.

    23.07.2020 00:10
  • Młoda lekarka (gość)

    Żeby tak jeszcze mózg mogła sobie powiększyć. Ale bezstronnie powiem , że wygląda na inteligentną bezobjawowo

    08.07.2020 22:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×