"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 11. Dominik wykorzystał Oliwię?! Eliminacja jednej pary i bliźniacy w willi!

Niespodzianka w "Love Island. Wyspa miłości"! Do willi wprowadzą się... bliźniacy! Do tego Islandersi musieli pożegnać się z kolejnymi osobami. Tym razem program opuścili Vicky i Dominik.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 11. - eliminacja i nowi uczestnicy!

Rozpoczął się kolejny tydzień flirtów i miłosnych uniesień w słonecznej Hiszpanii! Po piątkowym przeparowaniu emocje w programie "Love Island. Wyspa miłości" sięgają zenitu! Między Sylwią a Bartkiem doszło do kilku bardziej intymnych pocałunków. Polały się też łzy, a Oliwia w przypływie złości nie przebierała w słowach pod adresem Dominika. Stwierdziła, że w jej obecności Dominik masturbował się pod prysznicem! - To było obleśne i obrzydliwe - wykrzyczała Oliwia. - Poczułam się wykorzystana - dodała w rozmowie z Maćkiem.

Nowe pary w programie! Co się zmieniło? Kto odpadł?Zobacz więcej

Następnego dnia w wilii pojawiła się Karolina Gilon. Widzowie w weekend mogli zagłosować w aplikacji na swoją ulubioną parę. Kto okazał się #wygrywem w oczach widzów, a kto #przegrywem? Najbardziej lubiani są Oliwia i Maciek, Monika i Damian oraz Marietta i Łukasz. Para, która cieszyła się najmniejszą sympatią musiała opuści program "Love Island. Wyspa miłości"! Byli to Vicky i Dominik!

To jednak nie koniec emocji!! Islandersi poznali też pierwszego z dwóch nowych uczestników, a są to bracia bliźniacy - Piotr i Paweł Trybulscy. Jako pierwszy do willi wszedł Piotr, który nie może zdradzić mieszkańcom, że następnego dnia do grona uczestników dołączy jego brat bliźniak! Nie był sam - towarzyszyła mu nowa uczestniczka - Agnieszka. W słonecznej Hiszpanii szykuje się spore zamieszanie. Po raz drugi dla par dostępna była Kryjówka. Uczestnicy sami mieli zdecydować, kto będzie mógł z niej skorzystać. Padło na Sylwię i Bartka. - Niekoniecznie musi być seks dzisiaj - powiedział Bartek. Co wydarzy się w Kryjówce?

Karolina Gilon komentuje sytuację z Moniką KozakiewiczZobacz więcej

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
 • Bartek (gość)

  W tej willi nie ma żadnej zaangażowanej w związek dziewczyny. Tam każda leci na kasę i ma parcie na szkło. Powchodziły w "układy" z facetami żeby tylko wygrać. Jedynie Marietta kieruje się ewentualnymi "uczuciami". To najładniejsza, ciepła, inteligentna i wrażliwa laska w tym wątpliwym show.

  18.09.2019 10:18
 • bish, plz (gość)

  Sexual harassment, buhaha. Już się tak pindo nie popisuj, nie ty jedna znasz ang. Co innego, jakbyś biegle japoński, mandaryński i francuski znała, to byłoby czym się podniecać (i może niejeden by się wtedy po kryjomu, pod prysznicem, udając, że się myje], masturbował, któż to wie, LMAO). Zal pl. A nie, przepraszam! co.uk! Wielka dama, z Anglii, która uznała się lepsza od chłopaka, bo ten zagrał w paru filmach porno... Ale już to, że Maciek jest totalnym prostakiem bez ogłady, to gwieździe nie przeszkadza? B. interesujące, nie powiem... co nią kieruje. Bo na pewno nie szczerość uczuć. Niech leci do tego UK i nie wraca.

  18.09.2019 07:01
 • NataliA (gość)

  Oliwce to naprawdę w główce się poprzewracało. Wielka mi gwiazda, ze spalonego teatru; aktorka... chyba znana tylko sobie i swojej grupie znajomych. Ona tak naprawdę marzy o tym, by tłumy facetów masturbowało się na wspomnienie o jej przeciętnej, poprzerabianej twarzy, haha. Żenada. Gdzie ten Dominik miał oczy?

  18.09.2019 06:35
 • Lucyna (gość)

  Marietto droga, nie nie i jeszcze raz nie. Zostaw bliźniaków, kompletnie do nich nie pasujesz. Nie wierzę, że podobają Ci się takie mięśniaki, ze zrobionymi ustami i kwadratowymi twarzami. Łukasz do Ciebie pasuje bardzo dobrze, nie zostawiaj Łukasza, to wartościowy facet. Szczery i sympatyczny. Przemyśl Marietto.

  17.09.2019 23:55
 • Minimouse (gość)

  Oliwia, kompletnie sfrustrowana dziewczyna. Nie miała żadnych argumentów oskarżając i podle oczerniając Dominika. Wstydzić powinna się ona nie ten biedny chłopak. Może chciała się dowartosciowac i ryczala jak krowa na rowie, że Dominik się masturbuje patrząc na nią (śmiech na sali)... Jak się tak szczęśliwie zakochała to niech spada z programu bo jej uczestnictwo zrobiło się strasznie nieprzyjemne.

  17.09.2019 21:41
 • 8888 (gość)

  Szkoda mi Dominika bardzo fajny chłopak

  17.09.2019 21:20
 • Dona (gość)

  Dominik fajny chlopak, brak mi go bedzie w programie.

  17.09.2019 21:05
 • Dżaga (gość)

  Oliwia powinna wylecieć razem z tym swoim Maciusiem, niedobrze się robi od tego ich ciągłego miziania. Szkoda Dominika

  17.09.2019 20:02
 • Krzysio (gość)

  Nie pasuje mi prowadząca show. Gilon ma męską urodę, ostre rysy twarzy i (proszę mi wybaczyć) nie "tryska" mądrością. Wydaje się być stronnicza. Zero w niej ciepła i kobiecości. Dokładnie tak w Monice. Obie jednakowe. Zimne glisty ;-)

  17.09.2019 19:59
 • asia (gość)

  przestałam lubić Oliwię. naskoczyła na Dominika, a przecież to ona weszła do łazienki i się na niego gapiła, a nie odwrotnie. szkoda że go wyrzucili, to jeden z najsympatyczniejszych uczestników.

  17.09.2019 19:53
 • Lenka (gość)

  Ale czuję, że ten drugi bliźniak jest przystojniejszy, ma szczuplejszą twarz. Ten pierwszy ma sztuczne zęby, co widać gołym okiem. Albo to jest tzw. nakładka na zęby. Nie wygląda to ładnie niestety, no i jest pucołowaty. Wygląda beznadziejnie. Natomiast Oliwia wydawała się miłą, sympatyczną dziewczyną, a okazała się wredna, zachowuje się jak histeryczka i doskonale manipuluje uczestnikami. Świetnie "gra". Nie jest szczera. Z facetów najsympatyczniejszy jest Mikołaj i najbardziej przystojny. Po prostu naturalny. I tyle w temacie uczestników.

  17.09.2019 19:28
 • Bogusia (gość)

  Szkoda Dominika! Dlaczego akurat on wyleciał z programu :(:(:(

  17.09.2019 18:53
 • Filip (gość)

  No czuje że bliźniacy namieszaja w programie! Z tego już sie robią niezle hocki klocki. Fajny program

  17.09.2019 18:32
 • Sisi (gość)

  Jezu skąd oni wohole całe to towarzystwo wzięli.same pustaki zapatrzone w siebie.dramat.

  17.09.2019 16:28
 • Sisi (gość)

  Jezu skąd oni wohole całe to towarzystwo wzięli.same pustaki zapatrzone w siebie.dramat.

  17.09.2019 16:28
 • Bolek i Lolek (gość)

  Dominik Dominik, jasne. (nie Damian) Sorry za pomyłkę ;-)

  17.09.2019 14:37
 • Anka skakanka (gość)

  Kto na te pary głosuje? W pale się nie mieści, że para Oliwia i Maciek są najbardziej sympatyczną parą. Ludzie, trzymajcie mnie. Chyba Pani Gilon sobie wymyśla takie rzeczy. A ta Monika? To najbardziej niesprawiedliwe jest, że uczestnik ma dobre powiązania z prowadzącym. Dlatego nie dziwi, że i ona zdobyła drugie miejsce. Jakaś masakra. Monika, obrzydliwy ma charakter, jest mało inteligentna i niesympatyczna. Aż nie chce więcej pisać, bo cały ten program jest ustawiony od początku. Porównania nie ma do wersji angielskiej. W wersji angielskiej wszyscy uczestnicy byli na dużo większym poziomie niż nasi polscy. Nie potrafimy zrobić tak dobrego show jak Anglicy niestety.

  17.09.2019 14:36
 • Ajris (gość)

  Lubie Dominika i chce żeby wrócił do programu.Trzymaj się Dominik 😁

  17.09.2019 14:27
 • Bolek i Lolek (gość)

  Najsympatyczniejszym uczestnikiem był Damian. Jakim prawem został "wygnany" z tego wątpliwego show? Viki też była sympatyczną uczestniczką. Chyba, że to jest ustawione tak, że najsymptyczniejsze pary odpadają na początku, a zostają mało lubiane pary. Poza tym wiadomo, że inteligentne, mądre i wartościowe laski/faceci nie będą pchać się do show o wątpliwym poziomie. Jedyna Marietta, zasługuje na szacunek, reszta pań nic sobą nie reprezentuje.

  17.09.2019 14:16
 • Anka skakanka (gość)

  Kto na te pary głosuje? W pale się nie mieści, że para Oliwia i Maciek są najbardziej sympatyczną parą. Ludzie, trzymajcie mnie. Chyba Pani Gilon sobie wymyśla takie rzeczy. A ta Monika? To najbardziej niesprawiedliwe jest, że uczestnik ma dobre powiązania z prowadzącym. Dlatego nie dziwi, że i ona zdobyła drugie miejsce. Jakaś masakra. Monika, obrzydliwy ma charakter, jest mało inteligentna i niesympatyczna. Aż nie chce więcej pisać, bo cały ten program jest ustawiony od początku. Porównania nie ma do wersji angielskiej. W wersji angielskiej wszyscy uczestnicy byli na dużo większym poziomie niż nasi polscy. Nie potrafimy zrobić tak dobrego show jak Anglicy niestety.

  17.09.2019 14:06
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×