"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 14. Podwójna randka bliźniaków! Oliwia i Maciek się rozstaną? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W nowym odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" mogliśmy zobaczyć podwójną randkę z udziałem bliźniaków! Związki Sylwii i Bartka oraz Oliwii i Maćka stanęły pod znakiem zapytania. Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 14.

Nowy odcinek programu "Love island. Wyspa miłości" rozpoczął się od nowej wiadomości, którą otrzymał Bartek. Bliźniacy Piotr i Paweł mieli zabrać Adę i Mariettę na podwójną kolację w ogrodzie.

Uśmiechnięta Kasia i trzech napakowanych facetów! Czy znów zaiskrzyło między uczestnikami?Zobacz więcej

Przygotowano dwa podwójne stoliki. Obaj bliźniacy nie silili się na górnolotne teksty, wystarczył im dobry humor i rozbrajająca szczerość. Po upływie pewnego czasu chłopaki zamieniali się miejscami. W ten sposób zarówno Ada, jak i Marietta mogła poznać podobieństwa i różnice między bliźniakami. Po podwójnej kolacji nadszedł czas na wspólną zabawę z pozostałymi uczestnikami.

Łukasz nie mógł się pogodzić ze stratą Marietty. - Zazdroszczę odwagi, współczuję głupoty - tak ocenił Piotra i Pawła. Oliwia natomiast nie mogła się dogadać z Maćkiem. Dziewczyna z Londynu czuła, że jest traktowana jak "dmuchana lalka". Maciek natomiast nie mógł zrozumieć, że Oliwia wstawia zdjęcia z rozbieranych sesji na Instagrama. - Jeśli on ma z tym problem, to nie wiem jak to ma iść dalej - powiedziała zapłakana modelka.

Następnego dnia atmosfera w związku Sylwii i Bartka znacznie się poprawiła. Nie można było tego jednak powiedzieć o parze Oliwia-Maciek. Niby była chemia, ale żadna strona nie mogła się zdobyć na słowo "przepraszam". Ostatecznie Maciek, za namową Mikołaja i Ady, zdecydował się na szczerą rozmowę z partnerką. Padło słowo "przepraszam". Para się pocałowała i wszystko wróciło do normy.

Ada podpadła widzom! Uwodzi wszystkich facetów w willi?Zobacz więcej

Jakiś czas później na wyspę dotarła kolejna wiadomość. Nowe zadanie: gra w kręcioła, czyli w twistera. Dziewczyny imponowały chłopakom gibkością, a wszyscy świetnie się bawili! W trakcie gry przyszła jeszcze jedna wiadomość. Monika i Damian mieli wybrać się na wspólną randkę. Para wybrała się na przejażdżkę terenowymi miniautami. Po jeździe bez trzymanki czekała ich przerwa na drinka. - Nie wyobrażam sobie siedzieć z inną dziewczyną w tej chwili - powiedział Damian. - Mam nadzieję, że nasza relacja będzie szczera i nie na pokaz - odpowiedziała mu Monika, która była bardzo zadowolona z randki.

Maciek usłyszał, jak Oliwia ze szczegółami opowiada o seksualnych doświadczeniach z byłymi partnerami. Był na to bardzo wkurzony. - Jak ona jest dumna z takich rzeczy, to chyba się nie dogadamy - powiedział. Oliwia nie wzięła jego emocji na poważnie i śmiała się z całej sytuacji. Nie zamierzała przepraszać. - Poopowiadaj jeszcze o swoich byłych. Pośmiejemy się razem - ironizował Maciek.

Para była o krok od rozstania. - Jakby nie patrzeć, oni są z dwóch różnych światów. Piękna i bestia - diagnozował Mikołaj, a oczach Oliwii pojawiły się łzy, Zaczęła poważnie zastanawiać się nad związaniem się z jednym z bliźniaków. Czy czeka nas rozstanie? Dowiemy się w kolejnym odcinku!

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
 • pxl (gość)

  blizniacy sa bardzo ...oryginalni:D dodają uroku hehe

  03.10.2019 07:07
 • Helol (gość)

  Gadka bliźniaków doprowadza mnie do szału A tak na marginesie, w programie Wyspa miłości są ludzie po studiach tak,inteligentni, mądrzy z klasą itd...tylko Ja się pytam ktora to klasa? Papatki

  23.09.2019 20:50
 • Kunia (gość)

  Bliźniaki rządzą! :D

  20.09.2019 16:15
 • Julka (gość)

  Gdzie można komentować nie mając Ipla? Pełno wszędzie artykulów w internecie ale nie ma gdzie skomentować.

  20.09.2019 10:46
 • Karczewska Iwona (gość)

  Według mnie Ada psuje program. Jest zepsuta i nieogarnieta. Nie szanuje siebie a tym bardziej innych uczestników. Żenada.!!!

  20.09.2019 00:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×