"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 15. Odpadł Bartek Bielański! Nowy zaskakujący układ par [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Za nami 15. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości" i kolejna runda przeparowań! Tym razem wybór należał do pań. Który z panów musiała opuścić wyspę i program? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 15. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 15. - co się wydarzyło?

Jeszcze przed przeparowaniem wyspiarze dostali wiadomość z kolejnym zadaniem: gra w butelkę. Przed pocałunkiem gracze musieli powiedzieć sobie, co mają w sobie najseksowniejszego. Następnie uczestnicy musieli wybrać dwoje Islandowiczów, którzy mają ze sobą na pieńku i powinni spędzić trochę czasu w kryjówce. Wszyscy niemal zgodnie postawili na Monikę i Damiana.

Podwójna randka bliźniaków! Oliwia i Maciek się rozstaną?Zobacz więcej

Czas spędzony w kryjówce para spędziła rzeczywiście produktywnie. Najpierw przeprowadzili szczerą rozmowę, a następnie spędzili upojną noc. Następnego poranka wszyscy byli ciekawi, co wydarzyło się w kryjówce. Monika zdradziła dziewczynom, ze noc była upojna, ale bez seksu. Damian zaś sugerował, że poszli na całość.

Przed przeparowaniem najwięcej obaw miał Bartek, który w związku z Sylwią przechodzi spory kryzys. Chłopak próbował jeszcze przekonać Sylwię do siebie i swojej szczerości, ale później przyznał, że jest świadomy, że dziewczyna go skreśliła.

Ada podpadła widzom! Uwodzi wszystkich facetów w willi?Zobacz więcej

W willi pojawiła się Karolina Gilon, która zwiastowała przeparowanie. Jako pierwsza wybierała Agnieszka. - Wybieram go ponieważ jest osobą od której mogę się jeszcze wiele nauczyć - powiedziała wybierając Mikołaja. Nadszedł czas na Sylwię, która podczas swojej decyzji przyznała, że ma w głowie wielki znak zapytania. - Pewnie będę tego żałować, nie planowałam tego w ogóle - powiedziała wybierając Pawła. Monika, która nie kryła zaskoczenia wyborem Sylwii, sama postawiła na Damiana.

Następnie Oliwia przyznała, że chce dać Maćkowi jeszcze jedną szansę, mimo że przeszli poważny kryzys. Marietta, która nie kryła, że jest zainteresowana Pawłem, została zmuszona do zmiany typu. Wybrała Łukasza. Decydujący głos miała Ada, która przyznała, że wybiera najseksowniejszego tancerza, jakiego do tej pory poznała. Ada wybrała Piotra.

Z PROGRAMU "LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI" ODPADŁ BARTEK BIELAŃSKI

Nowy układ par wygląda następująco:

Agnieszka i Mikołaj
Sylwia i Paweł
Monika i Damian
Oliwia i Maciek
Marietta i Łukasz
Ada i Piotr

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Adolf (gość)

    Monika to jakaś porażka powiina w piatek odpaść fałszywa dziwka ! Marietta ich tam wszystkich pozamiata a jeżeli chodzi o dupczing to każdy facet by chętnie puknął Ade proste i laska lesba tez Ade hehehe

    30.09.2019 15:29
  • Ruben Barichello (gość)

    Bardzo dobrze się stało że Marietka wybierała pierwsza zasłużyła na to. Natomiast Monika bez psiapsiółczej pomocy Karolci Gilon by wczoraj odpadła z programu dlatego że każdy facet w willi ma na nią wyje... Jaja bo widzi i wie że to interesowna i zimna sucza.

    28.09.2019 10:15
  • Kokon (gość)

    Bardzo dobrze tej fałszywej Monice tak naprawdę faceci mieli dziś wybierać ale kolezaneczka gilon zmieniła reguły wyspy !!! Źeby tego było mało to jeszcze robi z siebie zakochany i pokrzywdzony marna aktorka. Gdyby dziś faceci wybierali to by odpadła... do Damiana niema powrotu mikołaja tak samo , maciek prostak do niej kompletnie nie pasuje bliźniaków brakuje 5 klepki i co Franek z Marietta i bardzo dobrze się stało. Po dzisiejszym parowanie mogę powiedzieć że już jest Monia skończona w programie. Marietta i Franek the Best 😉😉😉😉😉

    27.09.2019 23:41
  • Kikika (gość)

    Jeżeli Franek wyboerze Monike to już nawet nie oglądam dalej tego dziadostwa bo to jest istawione a doszły mnoe słuchy z zza kulisów programu że tak się właśnie stanoe to przykre ale sami zobaczycie 22 15 w polsa-cie :( mariwtta nr 1 i mikolaj reszta to dramat a jaki kest franek wykdzie dziś pzdr z WaWy 😛😛😛

    27.09.2019 17:36
  • Ptyś. (gość)

    Jeżeli Franek wybierze Monikę, to znaczy, że program jest ustawiony. Ona ma wygrać, jako znajoma Gilon i stąd odważyła się powiedzieć Frankowi, że on ją kręci. Jeśli tak sie stanie, że Franek wybierze Monikę, będzie to oznaczać, że facet przyszedł do programu po kasę. Nie po uczucie. Wszyscy uczestnicy się zwyczajnie bawią uczuciami. Pojęcia nie mają co to uczucie, stąd tyle niedomówień w programie. Polski Love Island jest "cienki" w stosunku do Angielskiej wersji. Tam uczestnicy naprawdę dobierali się w pary naprawdę i zaiksrzyło między nimi. 3 pary się pobrały i mają już nawet dzieci.

    25.09.2019 23:27
  • Jola (gość)

    Monika Damianowi i Mikołajowi do pięt nie dorasta i nie mam na myśli wyglądu - fakt, że jest niebrzydka, ale wygląd to nie wszystko. Damian i Mikołaj mają poukładane w głowach i sa stabilni emocjonalnie, dlatego do siebie nie pasują (Damian, Mikołaj i Monika). Sama jest straszną mimozą, nudną i przewidywalną, zero polotu i pasji, tylko make up i leżenie plackiem, nic ciekawego nie ma do powiedzenia, poza swoimi wygórowanymi oczekiwaniami. Jest po prostu śmieszna i każdy kto przeżył trochę więcej niż 23 "wiosenki" wie, że z taką postawą to ona daleko nie zajdzie. Skończy jako nieszczęśliwa utrzymanka jakiegoś starego dziada, bo kochać to ona nie umie nikogo, poza sobą i będzie pluła sobie w brodę, że odrzuciła Damiana i Mikołaja jako pierwszego.

    25.09.2019 13:23
  • Zuzka (gość)

    Szkoda, że nie dajecie szansy naprawdę wartosciowym i fajnym uczestnikom. Panom. Są nimi Mikołaj, Łukasz i teraz doszedł Franek. Oni powinni dostać szansę, wybrać dla siebie partnerkę i spędzić do końca ze sobą miły czas na wyspie. Mięśniaki (pustaki) łącznie z Maćkiem powinni zostać wydaleni z willi. Z Adą, Agnieszką i Oliwią. Ta szóstka nic sobą nie prezentują.

    25.09.2019 10:37
  • Zuzka (gość)

    Mowiłam, że zimna glista Monika nie traktuje poważnie partnerstwa z Dominikiem. Mówiłam. Dało się to wyczuć na odległość. Ona wie, że wygra program i szuka, tylko nie wiadomo kogo. Mikołaj, nie nie nie. Tak jak nie wchodzi się nigdy drugi raz do tej samej rzeki, tak nie wybieraj tej sztywnej, pustej glisty (Moniki) . Co ona odgrywa na wyspie? Ona będzie po programie czekać na oferty od facetów, na to liczy. Okropna dziewucha. I głupia.

    24.09.2019 23:34
  • bombonierka (gość)

    Też nie znoszę Moniki jak i jej faceta w programie. Oboje nic do programu nie wnoszą i mało tego, ich zachowanie jest wyreżyserowane na maksa. Sa zimni, zero w nich ciepłego uczucia, no nie iskrzy wcale, każdy to widzi.

    24.09.2019 19:44
  • Martynka 85 (gość)

    No to się porobilo dwie najładnoeksze dziewczyny Marietta i Aga zagrożone no poęknoe widać że Gilon robi wszystko żeby jej psiapsióła pidlica garbata bezszyjna Monisia wyhrała prohram. Pewnoe a jak najlepiej się pozbyć konkurencji dla koleżaneczki w zarodku hahaha kpina od dziś już tego nie oglądam bo wynik rozstrzygnięto zanim sie dobrze program rozkręcił wygra ta zjebanaaa monia i plastikowy pedziu damianoo łeeee aż się żygać chce !!!!!

    24.09.2019 12:54
  • Lol (gość)

    Zgadza się Marietta ma coś takiego czego. Żadna w willi niema jest świetna 😋

    23.09.2019 20:51
  • Ruben narichello (gość)

    Tylko marietta się liczy reszta to porażka.

    23.09.2019 20:49
  • Ruben narichello (gość)

    Tylko marietta się liczy reszta to porażka.

    23.09.2019 20:49
  • Ktoska (gość)

    Monia, jak można być tak zimną kobietą mając przy sobie taaakiego KENA!!! może to wina kamer co hmmm? Ogólnie to stawiam na Mikołaja, szczery, przystojny a co najważniejsze prawdziwy.Blizniacy natomiast opakowanie fajne ale ich mowa kluskowa doprowadza mnie do szału .Pozdrowionka

    23.09.2019 20:40
  • Ktoska (gość)

    Monia, jak można być tak zimną kobietą mając przy sobie taaakiego KENA!!! może to wina kamer co hmmm? Ogólnie to stawiam na Mikołaja, szczery, przystojny a co najważniejsze prawdziwy.Blizniacy natomiast opakowanie fajne ale ich mowa kluskowa doprowadza mnie do szału .Pozdrowionka

    23.09.2019 20:39
  • krokodyl (gość)

    Monika, fałszywa, dwulicowa, nieszczera, obłudna hipokrytka. Pozwoliła dopiero co poznanemu, pozorantowi Damianowi, wśród kamer, na "wkładanie" palcy w intymne części ciała i rozbawiona faktami, "rozgłaszała" bez skrupułów wątpliwym "psiapsiółkom" na wizji. Wstyd na całą Polskę. A Mikołajowi wytykała intymne zbliżenia z nowo poznanymi dziewczynami. Była oburzona jego zachowaniem wobec dziewczyn. A sama, co zrobiła? Paskudna zazdrośnica z budyniem w mózgu. Jeśli w ogóle go ma.

    22.09.2019 10:56
  • Kokoszka (gość)

    Zgadzam się praktycznie ze wszystkimi wpisami na tym forum. Kibicuje Mariecie z kim by w parze nie była jest zajebista fajna normalna inteligentna dziewczyna mniam mniamm mniammm

    21.09.2019 22:13
  • Fanka (gość)

    Co do wczorajszego odcinka to jestem tego samego zdania co wiekszosc sylwia pokazala prawdziwa twarz skreslajac bartka po tym jak upewnila go w przekonaniu ze niemusi sie obawiac parowania bo jest bespieczny, tym samym odebrala mu mozliwosc na sparowanie z inna dziewczyna tylko mydlila mu caly czas oczy a on staral sie naprawic ta relacje jedynie kto byl falszywy w tym zwiazku to sylwia mimo wszystko nie dala mu szansy mam nadzieje ze odpadnie w najblizszym czasie choc do tej pory ja lubilam stworzyli fajna pare z bartkiem choc troche burzliwa, pozatym marietta bardzo fajna I naturalna dziewczyna rowniez fajnie z lukaszem wyglada I zycze im wygranej wytrwajcie do konca jeszcze aga fajna dziewczyna dobre wrazenie zrobila natomiast mikolaj no rozne mam mysli

    21.09.2019 21:04
  • Pasternak (gość)

    Pani Karolino Gilon, już czas aby pani przestała nam, widzom, wciskać ciemnotę, że Monika i Damian są najbardziej lubianą parą. Niech pani przestanie tę parę promować, widzowie nie są ślepi i widzą, że między nimi brak iskry i prawdziwego uczucia, jakie by ono nie było, to tego nie widać. Odstają od innych par bardzo. Zapewnienia Damiana, że "chce" wyglądają dość blado, dokładnie tak samo, jak i ich na siłę :budowane" partnerstwo. A swoją drogą, jest tylu przystojnych, młodych, naturalnych facetów, że moglibyście zadać sobie choć trochę trudu i "zaproponować" im udział w programie. Na sztucznych, mocno napompowanych bliźniaków patrzeć się nie da. No chyba, że takim laskom jak Ada oni imponują. Realizatorzy naszego, rodzimego programu, do pięt nie dosięgają realizatorom wersji Brytyjskiej z całokształtem.

    21.09.2019 18:32
  • Wawa (gość)

    Marietta rewelacja. Łukasz spoko i Aga jest ok reszta to same szarpidrutki z Moniką na czele.

    21.09.2019 16:14
NowszeStarsze