"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 17. Agnieszka pokazuje pazurki! Sylwia na randce z Frankiem! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Coraz goręcej w "Love Island. Wyspa miłości"! W willi zamieszkał nowy uczestnik, Franek Rumak. Czy dojdzie do wcześniejszego przeparowania? Sprawdź, co wydarzyło się w 17. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 17. - co się wydarzyło?

W "Love Island. Wyspa miłości" zabawa przeplata się z dramatami Islandersów! Po rozstaniu Agi i Mikołaja w willi zawrzało. Nowa uczestniczka bardzo szybko uświadomiła sobie, że wybór Mikołaja podczas ceremonii przeparowania był błędem, ponieważ niespodziewanie między nią a Pawłem pojawiła się chemia, nad którą nie jest w stanie zapanować. Wydawało się, że rozstanie pary nie wzbudzi w Mikołaju głębszych uczuć. Nie do końca...

Widzowie krytykują Oliwię! Zależy jej tylko na byciu w centrum zainteresowania? Zobacz więcej

Okazało się, że odważne kroki Agnieszki w stronę Pawła wywołają sporo zamieszania. W willi zrobiło się naprawdę gorąco! Agnieszka, która wydawała się spokojną i nieśmiałą dziewczyną zaczęła pokazywać pazurki, co zaowocowało burzliwą wymianą zdań z Mikołajem. Z kolei Monika postanowiła porozmawiać z Damianem. - Zauważyłam, że nie czujesz się do końca swobodnie przy mnie - powiedziała. Jej partner stwierdził, że na co dzień nie jest taki spokojny jak na Wyspie, ale to niedługo się zmieni. Jednocześnie Mikołaj postanowił wyznać Monice, że coraz częściej o niej myśli. Panowie dostali tajne zadania do wykonania. Mieli przy tym sporo zabawy.

Nowy uczestnik, Franek, także nie złożył broni w walce o serce jednej z uczestniczek i szansę na pozostanie w programie. Sylwia, która podczas ceremonii przeparowania wybrała Pawła już wie, że z tej relacji nic nie będzie, ponieważ chłopak bardzo zaangażował się w związek z Agą. Wolna od zobowiązań i obietnic Sylwia wybrała się na romantyczną randkę z Frankiem. Później czekał ją jednak zawód. Franek postanowił bowiem nie odkrywać wszystkich kart od początku, bo tak naprawdę podoba mu się Marietta. Kiedy Oliwia powiedziała o tym Sylwii, ona wyraźnie posmutniała.

Franek Rumak - nowy uczestnik zawrócił w głowie Marietcie! Co z Łukaszem? Zobacz więcej

Monika i Damian ostatecznie stwierdzili, że nie będą razem. Monika oceniła, że Damian jest nudny. Później Mikołaj zdobył się na wyznanie. Czy Monika da mu drugą szansę? Na Wyspie miłości nic już nie jest pewne, bowiem mieszkańcy mają świadomość, że wskazując pary z najmniejszą szansą na miłość, niebawem ktoś opuści willę w słonecznej Hiszpanii. Po raz kolejny to widzowie zdecydują kto powinien zostać w programie.

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Szkoda, że nie dajecie szansy naprawdę wartosciowym i fajnym uczestnikom. Panom. Są nimi Mikołaj, Łukasz i teraz doszedł Franek. Oni powinni dostać szansę, wybrać dla siebie partnerkę i spędzić do końca ze sobą miły czas na wyspie. Mięśniaki (pustaki) łącznie z Maćkiem powinni zostać wydaleni z willi. Z Adą, Agnieszką i Oliwią. Ta szóstka nic sobą nie prezentują.

    24.09.2019 23:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×