"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 18. Aż dwoje uczestników pożegnało się z programem! Z kim Franek poszedł na randkę? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" aż dwoje uczestników pożegnało się z programem. Franek natomiast poszedł na kolejną randkę. Z kim tym razem?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 18. - co się wydarzyło?

Mikołaj zdecydował się na poważną rozmowę z Moniką, w której wyznał, że jest nią nadal zainteresowany. Dziewczyna wyznała jednak, że tego nie czuje i nie jest w stanie robić czegoś wbrew swoim uczuciom. Monika przyznała jednak, że gdyby nie ta sytuacja, która przekreśliła Mikołaja w oczach dziewczyny, to widziała szansę na rozwój ich relacji.

Ada natomiast usłyszała od Islandowiczów, że bliźniacy traktują ją bez szacunku a ona na to sobie pozwala. Przejęta tą opinią dziewczyna postanowiła szczerze pogadać z koleżanką. Ada postanowiła zmienić swoje nastawienie. Dziewczyna starała się wyjaśnić tę sytuację z Piotrem i Mikołajem.

Bartek Bielański wróci do programu? Wiemy, jakie są na to szanse!Zobacz więcej

Pary, które zdaniem mieszkańców mają najmniejszą szansę na miłość, zostały poddane ocenie widzów. Czwórka Islandersów - Marietta i Łukasz oraz Agnieszka i Mikołaj. Decyzją widzów willę musieli opuścić Agnieszka i Łukasz!

Wyspiarze nie kryli swojego rozczarowania tą decyzją. Ada nie mogła pogodzić się z faktem, że willę opuszcza Agnieszka, z którą złapała świetny kontakt w tak krótkim czasie. Paweł, który w międzyczasie zbliżył się do Agnieszki nie szczędził jej namiętnych pocałunków na pożegnanie.

Marietta i Mikołaj od tego momentu są singlami.

Marietta, jako ocalała Islanderka, mogła zabrać na randkę jednego z panów. Dziewczyna postawiła na Franka, co wprawiło w osłupienie Monikę, która jest nim zainteresowana. Randka okazała się całkiem udana, ale spędzała sen z powiek Moniki.

Marietta ma siostrę bliźniaczkę! Czy Angelika zamieszka w willi?Zobacz więcej

Monika zwierzyła się Sylwii, że jest zauroczona Frankiem, ale nie zamierza być niemiła dla Marietty przez ich wspólną randkę. Po szczerej rozmowie z koleżanką, Monika zdecydowała się porozmawiać z Frankiem. Dziewczyna wyznała mu, że zrobiła na niej piorunujące wrażenie. Franek nie był jednak tak wylewny w rozmowie...

Na którą z pań zdecyduje się Franek?

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
 • X (gość)

  Ada Monika do domu

  28.09.2019 08:13
 • Olga (gość)

  Szkoda mi trochę Łukasza i Bartka, że wylecieli. Wydawali się najnormalniejsi, no i może jeszcze Marietta i Mikołaj. Reszta, taka sobie. Jakby trochę 'przerysowana'.

  27.09.2019 18:55
 • Kasia (gość)

  Monika i Ada są falszywe. Ada kest przyslowiową dziwko. Ona aby liczy na popularnosc a nie na milosc. Monika zmienia partnerow jak rękawiczki. Franek powinien wybrac mariette. Pasowali by do siebie. Jak dla mnie Bartek powinien powrucic na wyspe i zawalczyc o Sywie

  27.09.2019 17:03
 • Gość (gość)

  Ja kibicuję Mariecie i Frankowi fajna była by znich para a co do Moniki to nie podoba mi jej zachowanie widać że chce być cały czas w centrum zainteresowania

  27.09.2019 15:32
 • Magdalena (gość)

  Fałszywa jest Monika a Ada to dziwka każdemu by do łóżka wlazła wogole się nie szanuje a Marietta jest najfajniejsza i normalna ona ma największe szanse u Franka

  27.09.2019 10:56
 • motorola (gość)

  Monika jest wstrętna, nie da się patrzeć na nią, bez żadnych zasad, zazdrosna o Marietke, odbija jej na bezczelnego kolejnego faceta, a reszta przyklaskuje, tylko Marietka nic o tym po raz kolejny nie wie bo jako jedyna normalna nie uczestniczy w żadnych spiskach tych ...nie pasuje tam dziewczyna

  27.09.2019 00:31
 • Gość (gość)

  Co wy tak na tą Monikę najeżdżacie? Już prędzej Ada to modliszka. Rozbiła fajny związek Sylwi i Bartka. A Monika jest słodka i piękna. Oboje z Frankiem blondyni - z buzi podobni. Pasowali by do siebie. Bardzo. Jeśli nie będą razem to uznam że prawdziwa miłość nie wygrywa. doświadczyłam tego co Monika i wiem że to możliwe zakochać się tak szybko na zabój.

  27.09.2019 00:29
 • Aurelia (gość)

  Co znaczyły dzisiejsze słowa prowadzącego: "któty chłopak zostanie wybrany do pary, a który będzie musiał opuścić willę"? To jakaś kpina chyba? W tym tygodniu przecież to faceci mieli wybierać dziewczyny. Jasne oszustwo zaplanowali prowadzący? Do diabła co jest? Przecież to jawne ignorowanie widzów. Tylko nie dziewczyny mają wybierać. to kolej na facetów z wyborem. Czy ta Monika długo jeszcze będzie udawać, że po 2 dniach zakochała się nagle we Franku? Wstrętna, obrzydliwa modliszka. Jakim prawem buntuje Franka i opowiada mu, że Marietka nie zasługuje na niego tak jak ona. Jeśli "sparują" na siłę obrzydliwą Monikę z Frankiem znaczy, że program jest ustawiony, aby to ona wygrała show.

  27.09.2019 00:09
 • Basia.onika (gość)

  Monika to nadęta laska ...dba tylko o swój wygląd powinna opuścić wyspę won z nią

  26.09.2019 23:45
 • Rubikon (gość)

  Tylko nie Monika.. jest nieszczera, co widać gołym okiem.. Marietta to świetną kobietką, tak dobrze jej z oczu patrzy, byli by z Frankiem piękną parą! 🌹

  26.09.2019 19:36
 • Basia (gość)

  Szkoda mi Łukasza. Pomimo to, cieszę się, że został Mikołaj. Teraz to już jedyny naturalny, bezpośredni facet. I bardzo przystojny. Ma dobrze poukładane w głowie.

  26.09.2019 10:45
 • motorola (gość)

  Franek, nie wybieraj tej paskudnej modliszki Moniki, ma obrzydliwy charakter. Ona przed minitorem "chce byc z Tobą" dla kasy. A kiedy zgasną światła jupiterow zostawi Cię jak zuzyty kapeć.

  26.09.2019 10:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×