"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 2. Mikołaj zdobył jedną z dziewczyn? Która para została rozbita? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Poznaliśmy już pierwszych uczestników "Love Island. Wyspa miłości", którzy zamieszkali w hiszpańskiej willi. Zgodnie z regułami programu mieszkańcy musieli dobrać się w pary. O tym czy wybór był słuszny i czy parom uda się przerwać w programie dowiemy się wkrótce wraz z rozwojem wydarzeń w willi.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Polsacie - sprawdź program tv

W słonecznej Hiszpanii pojawiło się 10 osób, które dobrały się w pary. Jako pierwsze w willi pojawiły uczestniczki. Oliwia, Ada, Marietta, Monika i Sylwia postanowiły ustalić własne reguły gry i kierować się zasadami fair play. To jednak mężczyźni obecni w programie wybierali swoje partnerki, a kobiety mogły jedynie zasugerować im, że są nimi zainteresowane. Uczestniczki z dystansem podchodziły do wskazywania swoich typów licząc, że każdy kolejny uczestnik okaże się tym wymarzonym!

Poznaj bohaterów gorącego reality show! Kto zamieszka w willi w słonecznej Hiszpanii?Zobacz więcej

Wybór wcale nie był taką prostą sprawą! Bartek, Marcin, Dominik, Maciek i Damian mając przed oczami tyle pięknych kobiet, również nie kryli swojego niezdecydowania. Po pierwszym odcinku w "Love Island. Wyspa miłości" powstało 5 gorących par: Ada & Bartek, Marietta & Marcin, Monika & Maciek, Oliwia & Dominik, Sylwia & Damian. Niespodziewanie pojawił się nowy uczestnik - Mikołaj Jędruszczak! Nowy przystojniak dostał 24 godziny na to, aby odbić dziewczynę jednemu z rywali.

W 2. odcinku Ada zabawiała panów podczas ich zajęć ze sztangami, z kolei Maciej zorganizował dziewczynom aqua aerobic. Monika dała do zrozumienia Mikołajowi, że ucieszyłaby się, gdyby skradł ją Maćkowi. Mikołaj mógł umówić się z dwiema dziewczynami. Wybrał Monikę i Adę. Najpierw odbyła się randka z Adą. Dziewczyna była zachwycona czasem spędzonym z Mikołajem. Monika dała Mikołajowi przyzwolenia na "odbicie" jej Maćkowi. - Ta dziewczyna zauroczyła mnie swoją umiejętnością rozmowy. Jestem bardzo ciekawy, w jaki sposób może rozwinąć się ta relacja - mówił Mikołaj wybierając wieczorem jedną z dziewczyn. Którą? Tego dowiemy się w kolejnym odcinku!

Ada Śledź zostanie nową gwiazdą telewizji? Kim jest uczestniczka programu "Love Island"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×