"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 20. Walka o Franka trwa! Jak prezentuje się nowy układ par? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Za nami 20. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości" i nowy układ par! Po raz kolejny to panie miały decydujący głos. Który z panów tym razem opuścił wyspę i program? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 20. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 20. - co się wydarzyło?

Oliwia i Maciek spędzili gorącą noc w kryjówce, a rano ogłosili wszystkim Islandowiczom, że są parą! Tym samym zostali pierwszą oficjalną parą programu Love Island! Mam nadzieję, że tu się jednak coś wytworzy i zarazimy tą miłością resztę - wyznała dziewczyna.

Monika nadal nie mogła pozbierać się po rozmowie z Frankiem. Swoimi rozterkami podzieliła się z Sylwią. Wyspowiczka ciągle ma nadzieję, że chłopak zwróci na nią uwagę i zrozumie, że jej uczucia są szczere. Poważne zastrzeżenia co do prawdomówności Moni ma Damian. Dziewczyny także uważają, że histeria Moniki wynika z urażonego ego, a nie ze złamanego serca.

Franek Rumak pokonał raka! Uczestnik opowiedział o swojej chorobie!Zobacz więcej

Błogi odpoczynek przerwał Wyspiarzom sms z zadaniem. Konkurencja polegała na przechodzeniu pod tyczką, dotykając podłoża tylko stopami. Z każdą kolejną rundą tyczka była obniżana. Zabawa wywołała u uczestników wiele radości. Zwycięzcami zostali Sylwia i Mikołaj.

Kolejny sms poinformował Islandersów, że w najbliższym parowaniu wybierają dziewczyny - "W Love Island nie ma już miejsca na pary z rozsądku. Przekona się o tym jeden z chłopaków, bo w kręgu ognia wybierają dziś dziewczyny". Dla Moniki oznaczało to szansę na wybranie Franka. Dziewczyna ma jednak świadomość, że Frankowi jest bliżej do Marietty.

Szczerą rozmowę przeprowadzili Ada i Damian. Chłopak zdaje sobie sprawę z tego, że jego los leży w rękach Ady. Ja nie mam ochoty tutaj nikogo do niczego nakłaniać. Poza Tobą nie widzę dla siebie żadnego pola manewru. A ja się też nie lubię narzucać. Rób to co czujesz. - doradził dziewczynie. Islanderka waha się między nim a Piotrkiem. Jest to dla niej trudny wybór.

Marietta ma siostrę bliźniaczkę! Czy Angelika zamieszka w willi?Zobacz więcej

W willi w końcu pojawiła się Karolina Gilon i zaprosiła do przeparowania. Jako pierwsza wybierała Oliwia - Cieszę się, że chłopaka którego wybieram mogę oficjalnie nazwać swoim mężczyzną - powiedziała zapraszając do siebie Maćka. Później nadszedł czas na Mariettę, która z uśmiechem na ustach wybrała Franka. Ada ostateczne zamieniła Piotrka na Damiana, a Sylwia bez wahania postawiła na Mikołaja. Monika miała do wyboru dwóch bliźniaków. Ze łzami w oczach wyznała, że najchętniej spakowałaby siebie i chłopaków w walizkę. Jednak jej decyzję poznamy dopiero w kolejnym odcinku!

Nowy układ par wygląda następująco:

Oliwia i Maciek
Marietta i Franek
Ada i Damian
Sylwia i Mikołaj
Monika i ?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • #### (gość)

  Obrywa się Monice obrywa,ale sobie na to zasłużyła. Jak dotąd traktowała wszystkich partnerów jak zabaweczki. Myślała,ze jest tu główną rozgrywającą,a tu wszedł Franek,Monisia naszykowała sie do zamiany zabaweczki,a tu takie niepowodzenie. Znalazł się ktoś kto to zakończył,a reszta panów dopiero teraz zauważa jak zostali przez Monikę potraktowani. Myślę,ze to taki typ kobiety,ze nie podaruje i będzie mieszać-cz jej się uda???-oby nie!!!!

  01.10.2019 20:04
 • rybka (gość)

  Ależ ta Monika jest wredna! Paskudna dziewucha. A producentom w to mi graj. Oni mają ubaw. Dla nich takie zachowanie Moniki powoduje większą oglądalność. Biedny Franek czuje się osaczony przez tę nadmuchaną pustą dziewuchę Monikę. Masakra.

  01.10.2019 10:34
 • Emi (gość)

  Monika intrygantka do domu.!!! Dziewczyną psuje tylko atmosferę. Czy producenci tego nie chcą widzieć?

  01.10.2019 00:25
 • >>> (gość)

  Qzwa ... fajnie by było gdyby Monika opóściła wyspe bo szuka uj wie czego ...

  01.10.2019 00:02
 • Wiki (gość)

  Jaka ta Monika jest pusta ,wynocha z programu

  01.10.2019 00:01
 • kurier (gość)

  Monika już raz wybierała jako pierwsza i wybrała właśnie Damiana, który był parą Marietty i relacje między nimi były bardzo dobre. Dlaczego to zrobiła? Odbiła faceta Marietce, której było bardzo przykro. Czy wtedy Monika się nie zastanawiała co zrobiła? Bardzo nieładnie postąpiła. "Pobawiła się" z Damianem, "przeżuła" nawet tygodniowy związek w "sekretnym miejscu" opowiadając "psiapsiółkom" wyspiarkom, jak to było jej wspaniale, kiedy Damian wkładał jej palce w intymne części ciała. Cała Polska to słyszała i widziała na wizji jaka była szczęśliwa. Na koniec wytknęła Damianowi, że jest nudny i że nie jest nim zainteresowana. I to ma być kobieta z klasą? Kiedy zobaczyła, że nowo przybyły mężczyzna zainteresowany jest Marietką nie nią, nie mogła tego znieść i zaczęła urządzać dramy, ze łzami w "roli głównej"znowu na całą Polskę.

  Gdyby Monik miała chociaż odrobinę honoru, to powinna spakować walizkę i opuścić wyspę, Bo nie ma nic gorszego, jak pozostanie i zachowywanie się jak hiena (prawdopodobnie tak by to wyglądało, a nie inaczej) czekająca "na walkę" o każdy "kęs" upatrzonej ofiary.

  30.09.2019 15:33
 • Ja (gość)

  Monika-dwulicowa, rozpuszczone blondyneczka,nie dostała cukiereczek i beczy. Dziewczyno Franek Cię nie chcę, za to Mariette bardzo chce poznać bliżej-zrozum to lepiej dla własnego dobra, bo się kompromitujesz.

  30.09.2019 13:11
 • @@@ (gość)

  Tez tak myślę,że zostanie. Nie dostała tego co chciała to będzie próbowała sama sobie to odebrać. Mam nadzieje,ze Franek ją rozgryzie i się na niej pozna.

  29.09.2019 00:39
 • Gaga (gość)

  Monika zostanie wybierze jednego z bliźniaków i będzie jeszcze ciekawszy program Monia namiesza ale tez na dobre jej to nie wyjdzie nie powinna się narzucać bo on i tak nie będzie z nią

  28.09.2019 19:06
 • Zbyszek (gość)

  ..." Dramatyczna przemowa Moniki została w pewnym momencie przerwana. Gdy dziewczyna łamiącym się głosem mówiła: To, co czułam do tej osoby było prawdziwe, Marietta nie wytrzymała i zaczęła chichotać pod nosem. Monika jednak postanowiła to zignorować" ...

  Nie rozumiem, w jakim celu ta marna prowokacja, czy manipulacja widzami (zwał, jak zwał) na Pudelku przez realizatorów programu? Marietta wcale się nie wybuchnęła śmiechem, a zrobiła zdziwioną minę, (tak jak większość widzów) ponieważ nie uwierzyła w nieprawdziwą "dramatyczną przemowę" Moniki. Jak można tak bezczelnie kłamać? Przed całą Polską. I to mają być producenci programu? Szok, po prostu szok!!!

  Kto tak jawnie i nachalnie promuje najgorszą uczestniczkę programu Monikę? Dlaczego? Przecież wiadomo, że jeśli dziewczyna nie opuści willi, to będzie celowo "przeszkadzać" Marietce i Frankowi w budowaniu dobrych relacji między nimi. Wstyd realizatorzy. Wstyd. Powinniście uczyć się od realizatorów wersji Brytyjskiej.

  28.09.2019 17:23
 • Czesia (gość)

  Franek bardzo dobry wybór dokonałeś Trzymam za was kciuki

  28.09.2019 16:53
 • Czesia (gość)

  Dla.mnie Monika to jedna wielka porażka została na lodzie i myślała że tym popisem który przedstawiła Frankowi że ja wybierze. Całe szczęście Franek Mądry chlopak i wybrał Piękna Mariettke więc dla Mariettki i Franka życzę dużo szczęścia bo widać że ciągnie ich do siebie i mają ze sobą wiele wspólnego . Marietta od początku programu była sobą i nic nigdy nie udawała 😊

  28.09.2019 16:52
 • goo (gość)

  Monia przekombinowala

  28.09.2019 10:43
 • rosa (gość)

  jak przełączam kanały i akurat trafię to oglądam te dziwadła - co to ma być?

  28.09.2019 10:13
 • Zbyszek (gość)

  Monika? Monika do domu, już czas. Dziewczyna jest nijaka.

  28.09.2019 09:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×