"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 24. Koniec związku Maćka i Oliwii? Dziewczyna nie była szczera wobec Maćka?

Za nami 24. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości". Dzieje się! Czarne chmury zawisły nad związkiem Maćka i Oliwii! Czy ten związek przetrwa? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 24. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 24. - co się wydarzyło?

Dzięki rozmowie z Mikołajem, Maciek zaczął dostrzegać w zachowaniu Oliwii pewne elementy, które mogą wskazywać na to, że dziewczyna nie jest fair wobec partnera. Zaniepokojeni Wyspiarze również postanowili podzielić się z Maćkiem swoimi spostrzeżeniami. Islander nie spodziewał się, że uczucia do Oliwii mogły aż tak bardzo przesłonić mu pogląd na całą sytuację. Mając już świadomość, że Wyspiarka może mieć nieczyste intencje, postanawia dowiedzieć się prawdy! Tym bardziej, że na jego drodze pojawiła się niezwykle atrakcyjna Islanderka - Beti, która nie ukrywa, że jest nim zainteresowana.

W dzisiejszym odcinku sytuacja między Oliwią, Maćkiem, a Beti rozwijała się w zastraszającym tempie! Chłopak postanowi poważnie porozmawiać z Oliwią, aby ta powiedziała mu czy chce być z nim również po programie. Obecna partnerka Maćka jest dość powściągliwa w wyrażaniu uczuć, a Islander chce wiedzieć na czym stoi. Czy obecność nowej Wyspiarki skłoni ją do większej otwartości i walki o Maćka? Jest o co walczyć, ponieważ Beti postanowiła... zaprosić Maćka na randkę! Przeparowanie coraz bliżej... którą z dziewczyn wybierze Maciek?

Kolejna nowa uczestniczka, kryzys u Oliwii i Maćka oraz rozwój relacji Moniki i PawłaZobacz więcej

Głosami widzów Marietta i Franek mogli pójść do kryjówki! Co prawda wcześniej jej nie potrzebowali, żeby się do siebie zbliżyć, ale atmosfera intymności im się na pewno przyda! Po wspólnej nocy Marietta była zachwycona! Z nikim jeszcze nie czułam takiej bliskości - wyznała.

Na randce Maćka i Beti widać było, że oboje wpadli sobie w oko. Czy zrodzi się z tego coś poważniejszego? Powody do niepokoju może mieć Oliwia... Oj, będzie musiała poważnie porozmawiać z Maćkiem. Następnie na randkę musiała wybrać się Karina, która do towarzystwa zaprosiła Pawła. Czy Monika może czuć się zagrożona? Paweł będzie lojalny i pomoże Monice przetrwać na wyspie?

Pod koniec odcinka Oliwia i Maciej zaczęli szczerze rozmawiać. Oliwia wyznała Maćkowi, że przez 3 miesiące spotykała się ze swoim wieloletnim przyjacielem, do którego nic nie czuła. Jej przyjaciel jednak wciąż coś do niej czuje, bo powiedział jej, że nie będzie mógł oglądać programu. Maćka ewidentnie to zdenerwowało i postanowił ułatwić zadanie przyjacielowi Oliwki... Mężczyzna ma jej za złe to, że wcześniej nie powiedziała mu tego. Chociaż Oliwia przyznała, że zakochała się w Maćku, on już tego nie słuchał. Mogłaś mi powiedzieć, że mieszkasz ze swoim byłym, który Cie sponsoruje, a Ty mu za to gotujesz! - powiedział zdenerwowany. Nawet gdy mnie pieprzysz, to czuję, że mnie kochasz - takie słowa padły z ust Oliwii do Maćka, jednocześnie dodając, że wszystko między nimi jest prawdziwe. Nie chce mi się z tobą gadać - rzucił na koniec Maciek. Czy to koniec ich związku?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KATARZYNA KACZMAREK (gość)

    OLIWIA MISKIEWICZ NIE JEST ZADNA AKTORKA TYLKO MA WIECEJ UCZUC W SOBIE JAK INNE WYSPIARKI.DAJCIE JEJ WRESCIE SKOKOJ

    07.10.2019 09:17
  • KATARZYNA KACZMAREK (gość)

    JESTESCIE W BLEDZIE OLIWIA JEST WARTOSCIOWA DZIEWCZYNA I

    A MACIEK WARTOSCIOWYM FACETEM.I JESZCZE JEDNO UWAZAM ICH ZA DOBRANA PARE

    07.10.2019 09:14
  • mira (gość)

    A co wy chcecie? o czym tu debatować? Ludzie weszli do programu aby się pokazać i wygrać kasę a nie po wielką miłość.Wszyscy grają aby ją dostać...to telewizja a nie prawdziwe życie.Nie ma co tego tak przeżywać,wyjdą stąd i skończy się gra....a kto sprytniejszy i większy manipulator ten ma większą szansę.

    06.10.2019 13:01
  • Basia (gość)

    "Co więcej, niedawno wyszło na jaw, że wspomniany wcześniej "były chłopak Oliwii" to... Kamil Lemiszewski, uczestnik nowej edycji "Big Brothera""

    I Kamil wcale nie jest byłym facetem Oliwii, są do tej pory razem.

    https://plejada.pl/newsy/love-island-beata-i-maciek-znali-sie-przed-programem-fani-na-tropie-ustawki/hc4mxxr

    Można sobie o tym poczytać. I zobaczyc fotkę Oliwii z Kamilem.

    05.10.2019 10:19
  • Basia (gość)

    Para Oliwia i Maciek, jak widzę podnosi adrenalinę nie jednemu. Co Państwo powiecie na to, że Oliwia przyszła wygrać w Love Island kasę (dlatego omotala sobie Macka wokol palca) a jej chłopak Kamil L. obecnie jest w Big Brotherze i rowniez poszedl tam po kase. Co Państwo na to? Para "dobrych) aktorów (Oliwia i Kamil z BB) nieżle zaplanowała sobie lekkie zarobienie kasy. Wstyd, że organizatorzy tak manipulują widzami. Ja czuję się zwyczajnie oszukana.

    Wstyd Oliwia, wstyd.

    05.10.2019 10:15
  • Beti (gość)

    Ja też na dzień dzisiejszy nie widzę żadnej pary zakochanej jedna wielka ściema byle wygrać czy naprawdę nic się już w życiu nie liczy tylko pieniądze? Od razu jak jest jakaś dziewczyna wpuszczana związki od razu się rozwalają chłopaki nagle dostają olśnienia jak to mówią po trupach do celu

    05.10.2019 01:34
  • Ewa (gość)

    Szkoda Oliwki nawet gdyby im miało nie wyjść po programie to w programie chciała być z jednym wybrała Maciusia a on odrazu chciał by mu miłość wyznała. Chłopak jeżeli pokocha od pierwszej chwili to czeka cierpliwie aż partnerka sama się otworzy i tak było z Oliwka pomału się otwierala.Co chciał w jeden tydzień o niej wiedzieć wszystko,a sam o sobie nic nie mówił oprócz tego że jego bliscy potrafią kochać ale i nienawidziec zastraszal to miała być miłość .Oliwia nawet jak miała układ z kimś z zewnątrz , i poszła do programu by wygrać to ten program to chciała dojść do finału z jednym gościem i dobrze się czuć a nie skakać z kwiatka na kwiatek jak to robi Monia,Aga.Brak słów Maciuś tak kocha a gdy przyszła Beti nagle odkochal się i przestał ufać. Grupa mu w tym pomogła. Porostu czuli mocne ogniwo które musieli rodpalić. TAK sie podłożyl sam do wyeliminowanIan w następnych wyborach.Przyjdą nowi uczestnicy i Augusta wybierze nowego s Maciuś pojedzie do domu bo nie będzie chętnej na niego.Beti przejrzała go i oceniła.

    05.10.2019 00:25
  • Ewa (gość)

    Dzisiaj odstawił Oliwie za tydzień sam odpadnie bo ta co wybrał Age on za bardzo nie kręci. Ta dziewczyna ma za sobą już kilku partnerów i z żadnym jej nie wyszło. Potrafi walczyć o przetrwanie.Spiskuje ,udaje wszystko wiedzaca ,jak zauważyła ze partner może ja ponownie nie wybrać to poszła do Maciusia by na wszelki wypadek jak będzie ona wśród odpadajacych to by ja wybral skoro Oliwki nie wybierze.Sama zasiala kość niezgody wśród pary która dobrze rokowala. A Maciuś jak posluszny piesek polknal to co mu zaserwowali i sobie w ten sposób zapewnili dalszy udział w grze, a on wyleci jak zbity piesek.Agusia za tydzień wybierze nowego i on zostanie sam do wypadu bo nie będzie chętnej na niego,Beti szuka mądrego dojrzałego faceta a nie szczeniaka niedojrzałego.Nie ma Oliwki nie ma szans na przetrwanie

    04.10.2019 23:54
  • sybill (gość)

    ...cóż...szkoda mi Oliwii...fajna dziewczyna...dała szanse kolesiowi skreślonemu przez resztę panienek...a on cóż...wyszło...nie dość...że ciągle jej jakieś dramy robił...stale...jakieś zarzuty...facet...zakompleksiony,,,niedowartościowany...zmarnował czas dziewczynie...myślę...że to Ona teraz powinna mu wygarnąć...udawała..grała...takie tam farmazony....wszyscy tam grają i udają...a On niby nie udaję...ta gra na naiwniaka i poszkodowanego...cóż niezła poza..i następna kwestia...nagle znaleźli się "dobrzy" przyjaciele...porażka...tak to go zlewali...nagle wszyscy tacy szczerzy i tak...chcą doradzać...porażka...myślę...że pozostałym było nie na rękę...że w końcu jest para dla siebie...to stanowiło zagrożenie dla innych...widzieliśmy się...co się działo z pozostałymi...żadnej stabilizacji...Monika-pseudo królowa śniegu...zwykła, pusta i nadęta panna zmieniająca facetów, jak rękawiczki...przyszła chyba się raczej lansować...niż tak naprawdę kogoś znaleźć i pokochać...nie będę analizować jej obecnej postawy i całe akcji pt. "Franek"...następna Ada...totalna porażka...następna "pustułka"..ciało i tylko ciało...zero myślenia...ukłon...bo obie niezłe manipulatorki i cwaniary...o facetach z programu nie wspomnę...z wyłączeniem Łukasza...spoko był...szkoda...reszta szkoda gadać.."przedszkole" i "podwórko spod bloku"..smutne...bo ten program określa styl bycia obecnych młodych ludzi w naszym społeczeństwie...cóż...teraz pewnie posypie się na mnie hejt...okey...wezmę na "klatę"...ale wracam do Maćka i Oliwii...nagle jak pojawiła się nowa..która dała mu do zrozumienia...że jest nim zainteresowana..to ..wow...niby to się ocknął...zadziwiające...facet nie ma 18 lat...coś już w głowie ma i pewnie ileś lasek zaliczył...pewnie "doświadczony"..i ojej...tak się dał zmanipulować..biedaczek...jakoś na początku na takiego nie wyglądał...patrz pakt z Adą...niewiniątko...cóż...tyle nagle oskarżeń pod adresem Oliwii...jej postawy...a on na ile był wobec niej szczery?czy ona cokolwiek wie o jego życiu...byłych...nic nie mówi...wszystko ukrywa...a o niej chce wiedzieć wszystko...dziwne...niby taki otwarty i szczery...coś nie hallo...to kto tu jest zakłamany...i...wystarczy pojawia się "laska" chętna i nagle taka zmiana...podejścia...i uczuć...to ma być niby miłość...a gdzie zaufanie i uczucia...udawał...jak się naprawdę kocha..to się wybacza...nieważne...co było...każdy ma jakąś historię...no chyba...że ukrywał się na wieży do której nikt nie dotarł..jesteśmy tu i teraz...i jeśli zabłysło to coś...to tworzymy nową historię...o to jest na tą chwilę ważne i wspaniałe...reszta to zamknięty rozdział..chore...to roztrząsać i na tym się skupiać...szkoda energii...wystarczyła jedna panna okazująca zainteresowani i grupa "dobrych doradców" i wszystko obrócił w popiół...dziwne...to...co sam nie umie myśleć...wyciągać wniosków...?porażka...Oliwia i Sylwia to jedne z niewielu uczestniczek, które są od początku w programie...i nie skaczą "z kwiatka na kwiatek"...nie ujmując Margericie...trochę nie miała szczęścia...ale też i wybory nie były najlepsze...szkoda Łukasza...ale bywa...czasem serce podpowiada co innego niż umysł...a fermony decydują o reszcie...;-) patrząc teraz z pewnego dystansu na przedmiotowy program...zaczynam się zastanawiać...czy to wszystko co się dzieje,,,nie jest ustawione...czy nie manipulują reżyserzy nami i naszymi emocjami...zbyt dużo zaskakujących sytuacji...może wszyscy tam grają....o rotacji nie wspomnę...jak można w tydzień zdecydować...czy też w jeden miesiąc...w zamkniętym środowisku...czy chce się w kimś zakochać i związać...dziwne....długo mogłabym tak dywagować...ale nie będę przynudzać...sorki...za długość wypowiedzi...tak wyszło...musiałam....pzd

    04.10.2019 23:49
  • Irena wilinska gosc (gość)

    Przykre ale prawdziwe do czego są zdolni uczestnicy tal sklucic i obdarować tak udaną parę. On też nie ma swojego zdania Maciek i Oliwka przez głupotę uczestników. Proszę to przekazac

    04.10.2019 22:46
  • Ada (gość)

    A Maciek to msciwy zazdrosnik Ja to bym spieprzala gdzie pieprz rosnie

    04.10.2019 20:54
  • Ada (gość)

    Ja tam do Olivki nic nie mam Przecież to jasne że nikt na wizji nie będzie opowiadał o swojej przeszłości. Przecież program trwa tak naprawdę chwilę. Jeśli po programie im wypali to super jeśli nie to nie. I tyle w tym temacie.

    04.10.2019 20:51
  • Ja325 (gość)

    Maciek nagle posłuchał co mu wielki przyjaciel Mikołaj mowi obaj siebie warci..... a Beatka wielka cnotka nie wydymka nawet dobrze wysłowic sie nie umie..... co za paranoja

    04.10.2019 19:22
  • max (gość)

    _zycie w realu jest inne.

    04.10.2019 18:44
  • Ewelina (gość)

    Mikołaj to manipulant po raz kolejny otwiera oczy innym wygląda na to że jest sterowany z zewnątrz taki madrala psuje innym szyki

    04.10.2019 13:10
  • Eva (gość)

    Ta co w złotym stroju kąpielowym wypina tyłek wiadomo po co tam poszła, na dupie chce dojść do finału. Jest paskudna.

    04.10.2019 11:56
  • Zbyszek (gość)

    Zakłamane i wredne celebrytki z wyspu Love Island: 1. Monika (z zachwytem opowiadała koleżankom z wyspy, przed całą Polska przed telewizorami, jak to Damian wkładał jej palce w intymne części ciała) 2. Oliwka (skonsumowała związek z Maćkiem w kryjówce aby na siłę "utrzymać" go do końca programu) 3. Sylwia (z Bartkiem w kryjówce migdaliła się (doprowadziła do tego ona) i rano opowiedziała o tym koleżankom w wilii. A teraz ciągle "wisi" na Mikołaju i obcołowywuje go co chwilę (na pokaz?). 4. Ada (każdego sparowanego ze sobą faceta kokietowała na maksa) najmniej zasługuje na "potępienie". 5. Marietta (zasłużenie pieściła się z Frankiem w kryjówce) długo, ze spokojem czekała na partnera, który będzie jej pasować.

    Mniej więcej tak widziane są wyspiarskie "celebrytki" oczami oglądających widzów ten cyrk. Polski Program startu nie ma do wersji Brytyjskiej.

    04.10.2019 11:43
  • Oglądająca (gość)

    Fakt, że być może Oliwia zakochała się w Maćku czego nie zakładała. Być może plan był tylko gry. Wie to tylko ona. Uczuć nie zamyka się w szufladzie. Aczkolwiek przychodząc tu do programu powinno się mieć kartę czystą.

    04.10.2019 11:40
  • Oglądająca (gość)

    Maćka źle nie oceniam. Oliwia postąpiła bardzo złe. Co to znaczy że mieszka z przyjacielem i mu gotuje. Szczerze w to nie wierzę. Żaden przyjaciel nie utrzymuje nikogo dla tzw.gotowania. Tym bardziej że jest aktrakcyjna. Być może jest to układ a nie miłość ale dla potencjalnego kandydata na chłopaka to jest chore. Nie widzę nic złego w tym, że chciał wyjaśnić. Trudno mi uwierzyć na 100% Oliwce w jej uczucia. Rozumiem go, że jest b.zly. On nawet elegancko się zachowuje na te maliny, w które go Oliwka wpuściła opowiadając mu bajki. Mi byłoby bardzo przykro.

    04.10.2019 11:37
  • kurier (gość)

    "Nasza" niezrównoważona i zakłamana Monisia nagle "przekonała" się do Pawełka i zaczeła się z nim miziać, ba, nawet całować. A tak jej przecież Paweł nie pasował, tak biła się w piersi, że to nie jej typ, nieokrzesany bawidamek. Teraz z braku laku świetnie się z nim dogaduje (bo musi) i czuje niepewność koło grubej du.py przed nowym parowaniem. Cwana, nieszczera, wyrafinowana, perfidna Monisia. Fujjj.

    04.10.2019 11:23
NowszeStarsze