"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 26. Szokująca decyzja Maćka podczas parowania! Kierował się sercem czy rozumem? [CO SIĘ WYDARZYŁO?]

Zaskakującą decyzję podjął Maciek podczas parowania w 26. odcinku "Love Island". Spekulacji i plotek na temat tego, kogo ostatecznie wybierze w sieci nie brakowało. Teraz jest już jednak wszystko jasne! Na kogo postawił ostatecznie Maciek? Czy przy wyborze kierował się sercem, a może rozumem? Sprawdź, co wydarzyło się w "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" - Maciek wybrał Oliwię!

Ostatni odcinek zakończył się parowaniem w wyniku którego Marietta została z Frankiem, Sylwia z Mikołajem, a Monika z Pawłem. Damian zrezygnował z Ady na rzecz Beaty. Widzowie czekali jeszcze na decyzję Maćka, który był dotąd związany z Oliwią. Chłopakowi udało się pokonać zazdrość i dał Oliwii kolejną szansę! Z programem w 26 odcinku pożegnały się jednak: Ada i Karina.

Związek Oliwii i Maćka podzielił widzów! Kto kłamie w tej parze?Zobacz więcej

Decyzja Maćka była później szeroko komentowana. Podobnie zresztą jak wybór Damiana, który postawił na nową. -Beti oferuje mi coś, czego nie dałaby mi Ada. Jest dojrzała, obyta. Tutaj mam szansę stworzyć relację - tłumaczył. Oliwia nie kryła łez po parowaniu. -Zaczęło mi tak w uszach piszczeć, że nawet nie słyszałam imienia dziewczyny, którą wybrał. Patrzyłam na stopy, która się poruszyła - mówiła rozemocjonowana Oliwia. Następnie przyszedł czas na wyjaśnienia. -Seks dopiero po programie. Będziesz miała motywację - zapowiedział dziewczynie Maciek.

Ten kryzys jeszcze bardziej mi pokazał, że wybrałam odpowiedniego faceta - przyznała przed kamerą Oliwia.

Oliwia oszukuje Maćka? Co ją łączy z Kamilem Lemieszewskim z "Big Brothera"?Zobacz więcej

Kiedy emocje w willi nieco opadły, wyspiarze stanęli do rywalizacji na ręce. W pojedynku Marietta i Monika lepsza okazała się ta pierwsza. Beti została pokonana przez Oliwię. Maciek zmierzył się z Mikołajem. Lepszy okazał się ten drugi. Franek został pokonany przez Pawła. Pawłowi udało się też pokonać Mikołaja, a Oliwia nie dała odebrać sobie zwycięstwa w starciu z Mariettą.

Maciek przyznał, że przez sytuację z Oliwią stracił swoją pewność siebie. Jego dziewczyna postanowiła później porozmawiać ze swoją rywalką - Beti i wyjaśnić z nią kilka kwestii. -Nie wydaje mi się, że jesteś szczerą osobą i też nie chce mi się z tobą wchodzić w jakieś rozmowy - stwierdziła bez ogródek Beata.

Beata Grucela - kim jest piękna Ślązaczka, która namieszała w willi już pierwszego dnia pobytu?Zobacz więcej

W nocy Sylwia i Mikołaj zdecydowali się opuścić wspólną sypialnię i pobaraszkować na sofie. Podczas śniadania dziewczyna stwierdziła, że chciałaby, aby po programie coś się dalej między nimi działo.

Zachowanie Maćka jest inne. I to czuje w jego dotyku i w tym, jak na mnie patrzy. Na razie pracujemy nad sobą i potem zobaczymy, czy to wróci do tego co było przedtem - oceniła Oliwia.

Następnie przyszedł czas na grę call center. Dziewczyny musiały złożyć łóżka, słuchając wskazówek swoich partnerów pracujących w telefonicznym biurze obsługi. Para, której najszybciej udało się złożyć mebel, mogła wspólnie go przetestować. Chłopcy nie okazali się jednak zbyt pomocni. Łóżko udało się złożyć tylko Oliwii - niestety konstrukcja nie wytrzymała zbyt długo.

Czy rozmiar ma znaczenie? Wyspiarze mieli okazję się o tym przekonać w kolejnym zadaniu. Tym razem dziewczyny musiały ulepić z gliny penisy swoich chłopaków. Panowie mieli do wykonanie dokładnie to samo zadanie. Sylwia i Miki ulepili niemal identyczne figury i to oni mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Wieczorem Maciek zachował sie niestosownie wobec Oliwii.

Czy para będzie przechodzić przez to kolejny kryzys?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • jolka (gość)

  tak żałosny jest ten Maciek , że się nie dobrze robi !!!!!!!!!!!!!!! Kobiecy tyłek jest do głaskania i całowania - a nie do klepania !

  08.10.2019 14:01
 • Gosc (gość)

  Maciuś sobie dobrze przemyślał że tylko z Oliwia wygra ten program i dlatego ja wybral

  08.10.2019 12:08
 • Ups (gość)

  https://www.instagram.com/p/BzXixYFl5_t/?utm_source=ig_web_copy_link. Kolejna ustawka tvn i Polsat, zwykłych ludzi tam nie biorą jedna osoba w big Brother a druga wyspa miłości

  08.10.2019 09:14
 • Nina (gość)

  Bez sensu że Ada odpadła,biedna tak płakała,głupi Damian. Bez Ady willa nie jest już taka sama,ona bardzo się pozytywnie zmieniła i była takim wesołym słoneczkiem , naprawdę niesprawiedliwe

  08.10.2019 06:29
 • Daniel (gość)

  Nie warto tego dalej oglądać. Każda para jest "sparowana" na siłę. Maciek wybrał Oliwię, ale wcale do niej nic nie czuje, tak jak powiedział dziś szczerze. Obojgu chodzi tylko o kasę o nic więcej. Dzieiejsze zachowanie Macka było fatalne. To poklepywanie Oliwii po tyłku, a na koniec danie jej mocnego klapsa, aż wstała z łóżka i wyszła. Maciek traktuje Oliwię przedmiotowo, na pewno nie ma w nim żadnego uczucia. do niej. Dzisiejsze lepienie z gliny penisów partnerów, czy montowanie łóżek żywcem ściągnięte z wersji Brytyjskiej. Producenci nie mają własnych pomysłów na gry i konkursy. Lipa. Dobrze że program się kończy, bo coraz większe nudy są w programie.

  07.10.2019 23:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×