"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 27. Namiętne chwile Moniki i Pawła oraz eliminacje! Która para odpadła?

Im bliżej finału, tym sytuacja na Wyspie miłości nabiera nowych, bardziej intensywnych barw! Nic dziwnego! Każda z par ma szansę wygrać 100 tysięcy złotych. Kto odpadł z "Love Island. Wyspa miłości" na ostatniej prostej?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 27. - co się wydarzyło?

W willi pozostało 5 par: Oliwia i Maciek, Beti i Damian, Sylwia i Mikołaj, Marietta i Franek oraz Monika i Paweł. Wygląda na to, że kryzys między Oliwią a Maćkiem został zażegnany. Niespodziewanie byliśmy świadkami zbliżenia między Moniką a Pawłem! Nasza królowa lodu, zdystansowana i powściągliwa w swoich uczuciach Monia pozbyła się wszelkich skrupułów, poszła spać z Pawłem i dała się ponieść chwili namiętności. Zbliżenie Pawła i Moniki oczywiście nie umknęło uwadze pozostałych mieszkańców, którzy podglądali parę!

Szokująca decyzja Maćka podczas parowania! Kierował się sercem czy rozumem?Zobacz więcej

Sylwia chciała udowodnić wszystkim, że Monika tylko udaje, ale kiedy niespodziewanie podniosła kołdrę okazało się, że Paweł jest całkiem nagi! Jednym z tych, który nie krył swojego zdania na ten temat był oczywiście Mikołaj: "Ja nie wchodzę głęboko w wasze relacje, ale to co widzę z jej strony, dla mnie to jest fałsz". Paweł stwierdził natomiast, że jest mu dobrze i chciałby przespać się z Moniką. - Zobaczymy, co będzie dalej - skwitował.

Monika zauważyła, że między Beatą a Damianem nie ma "chemii". - Czuję się przy nim nijak - przyznała Beata. W willi zrobiło się naprawdę gorąco, również za sprawą kolejnych nominacji! Uczestnicy musieli zdecydować, które dwie pary mają najmniejszą szansę na miłość. Marietta i Franek, Oliwka i Maciek, Beata i Damian oraz Sylwia i Mikołaj wskazali Monikę i Pawła. Z kolei Monika i Paweł zagłosowali na Beatę i Damiana. Aby jeszcze bardziej podnieść emocje w willi, tym razem to nie widzowie, a Wyspiarze zdecydowali, która para powinna opuścić Wyspę miłości!

Z "Love Island. Wyspa miłości" odpadli Monika i Paweł!

Alex i Łukasz są parą? Zakochali się w sobie po powrocie z Hiszpanii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Uhuu (gość)

    Do beata Monika urocza i mądra?!hhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhaaa

    11.10.2019 18:29
  • Beata (gość)

    Monika nie tylko urocza kobieta,ale i mądra. Nie wstydził się powiedzieć przed całym światem o swoim uczuciu. Marietta i jej zachowanie bylo nie na miejscu,widac,ze nie dorosla jest. A co do Macka to jest masakra. Ludzie za co te pieniądze oni mają dostać,to cyrk na kółkach.

    10.10.2019 21:24
  • Beata (gość)

    Monika nie tylko urocza kobieta,ale i mądra. Nie wstydził się powiedzieć przed całym światem o swoim uczuciu. Marietta i jej zachowanie bylo nie na miejscu,widac,ze nie dorosla jest. A co do Macka to jest masakra. Ludzie za co te pieniądze oni mają dostać,to cyrk na kółkach.

    10.10.2019 21:22
  • Krysia (gość)

    Nie mogę zrozumiec tylko jednej rzeczy. Jak taka Monika "chodząca cnotka" mogła całować się z z "nadmuchanym Pawłem" o ustach glonojada? Obrzydliwe te jego usta. Przecież całowanie w takie usta, to tak, jakby z oponą z auta się całować. Obrzydliwe. Ale na potrzeby programu, ta dziewucha wszystko by zrobiła. Dobrze, że odpadli. Zasłużenie.

    10.10.2019 10:42
  • Mani (gość)

    Odpadła para która powinna odpaść,Monika niestety słabo udawała jakiś postęp w relacjach z Pawłem ,a on naiwny myślał że ona po programie coś będzie z nim próbować i jeszcze wielkie rozczarowanie Pawła po odpadnięciu.,żenada.trzeba brać takie porażki na klatę a nie zachowywać się jak nastolatek,odpadł i tyle ,do widzenia

    09.10.2019 20:40
  • Natan (gość)

    Na kogo stawiacie? Kto wygra Waszym zdaniem?

    09.10.2019 18:25
  • gość (gość)

    odpadła najfajniejsza para .Nie będę już oglądać

    09.10.2019 08:21
  • widz (gość)

    Monika z Pawłem byli naprawdę fajną parą bez nich ten program będzie nudny.Najbardziej zakłamae osoby to Sylwia,Mikołaj,Oliwia i Maciek.Marietta też dąży tylko do wygranej. Pozbyli się pary która by im oddebrała zwycięstwo

    09.10.2019 08:15
  • Maria (gość)

    Producent programu robi co się da aby wygrała Marietta : nawet wyeliminował jedyną parę która mogłaby wygrać z nią w głosowaniu widzów. Chyba przestraszyli się, że ludzie już widzą jej żenującą grę. Gwiazda Polsatu po liftingu :-) , Trzyminutówka :-)

    09.10.2019 06:47
  • Leo (gość)

    Obiegtywnie najmniejsze szanse na zwiazek miał Damian ale nie zmienia faktu ze Monika i Paweł dobrze ze odpadli gosciu jak sam stwierdza ze jest najprzystojniejszy i naj z takim wygladem wogole jak Ci bliźniacy uwazali sie za najlepszych za najladniejszych straszni ludzie a Monia ładna ale charakter okropny Marietta i Franek sa najlepsza parą

    09.10.2019 00:45
  • Fanka moni i Pawła (gość)

    Mega głupio ze Monika i Paweł odpadli! To była moja ulubiona para. Bardzo im kibicuje zeby coś z tego wyszło po programie. pasują bardzo do siebie, fajna byłaby z nich para, a grupa ich po prostu wyeliminowała z zazdrości i poczucia zagrożenia bo zauważyli ze zaczyna tam się coś dziać. Wyeliminowali konkurencje, that’s it! A Sylwia wielka koleżanka Moni okazała się fałszywa. Wybór był prosty - Damian i Beti! Zgadzam się z Pawlem, dobrze im na końcu wygarnął. Zostały teraz same nudziarze - udawacze. Nie ma juz komu kibicować ☹️

    09.10.2019 00:45
  • Goryl (gość)

    Wielkie mi hallo do niczego nie doszło pracował nad tym by zaliczyć Monike przecież po tej szopce potem powiedział chłopakom chce chce sie z nią przespać a ze strony Moniki dla mnie ot była tylko jakaś sztuczna zagrywka bo zbliżał sie koniec programu

    09.10.2019 00:41
  • sovillo (gość)

    Co za fałsz w tym programie. Nie chce mi się już ich oglądać. rzygam sysią, mackiem, mikołajkiem i damiankiem. Mam nadzieję że ci co zostaną, poodgryzają sobie nawzajem odwłoki. Jeden wielki syf został. Gratulacje, dla tych którzy z ostatniej ławki sterują tym bajzlem.

    09.10.2019 00:37
  • Piotr (gość)

    Paweł super pełny szacun dla ciebie

    09.10.2019 00:21
  • Iza (gość)

    Żadna para po programie nie będzie ze sobą na stałe. To pewne. Jedynie może Marietta i Franek pobędą ze sobą dłużej. Tak myslę. Chociaż Marietta jednak dziś powiedziała, że chętnie chciała by, aby Franek się zdeklarował, co myśli tak naprawdę o ich związku. To jedyna szczera para w programie Oglądałam wersję Brytyjską i tam 3 pary stanęły na ślubnym kobiercu naprawdę po programie. Jedna, z tego co wiem, ma już nawet 2 dzieci. Ale tam uczestnicy nie liczyli na celebryctwo, tak jak w Polsce. Tam chcieli naprawdę znaleźć drugą połówkę. I przede wszystkim, nie było aż takich przeparowań jak w polskiej wersji.

    09.10.2019 00:17
  • Doda (gość)

    brawo Paweł zachowałeś się super czeba mieć jaja żeby powiedzieć tej bandzie prosto w twarz co się o nich myśli

    09.10.2019 00:10
  • widzz (gość)

    Iza co ty piszesz a według ciebie po programie Miki i Sylwia będą razem ??!!!!! to dopiero gra pod publiczkę aż nieprzyjemnie patrzeć jak Miki zmusza się do adorowania Sylwi a co Damian i Beti będą razem ??!! nawet Oliwia i Maciek szybko się rozejdą bo Maciek to psychol a ona księżniczka ze sponsorem to jak możesz pisać takie bzdury jedyna para która może przetrwac ,,jakiś czas ,, po programie to Franek i Marieta bo są ,,normalni,,

    09.10.2019 00:04
  • Daniel (gość)

    Wszystkie konkursy i zabawy polska produkcja ściąga z wersji Brytyjskiej. Lepienie penisów z gliny, montowanie łóżek, a teraz każda para dostanie lalkę z wózkiem i cała dobę będą musieli zajmować się tymi lalkami jak prawdziwymi niemowlakami. Nic nie potrafi produkcja wymyślić sama, nic. Dlatego program jest po prostu nudny.

    08.10.2019 23:59
  • co (gość)

    Dobrze ktoś tu napisał zachowali się jak psy ogrodnika sami nie dostali to drugiemu nie dadzą , ale to było widać jak zazdrośni są nadal o Monikę każdy z nich poleciał by do niej na jedno jej skinienie , oj dobrze się bliźniak zachował bo to było czyste chamstwo powinni wylecieć Damian i Beti lub Miki i Sylwia bo Miki tez jest z Sylwia na sile bo juz nikt go nie chciał a ta Oliwia i Maciek to brak słów jedyna para do wygrania to Franek i Marieta z braku laku. ..

    08.10.2019 23:56
  • Iza (gość)

    Na Pawła poza wyspą czeka przecież Agnieszka o czym Paweł dobrze wie. Niech zatem nie ściemnia, że ma wobec Moniki poważne zamiary. Monika o tym też wie. Specjalnie zblizyli się do siebie w willi, żeby wygrać program i podzielić się po polowie kasą. Wszystko co robili, było udawane między nimi. Dobrze, że odpadli. Uczestnicy w willi dobrze wiedzieli, że po programie nie bedą ze sobą.

    08.10.2019 23:54
NowszeStarsze