"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 5. Igor pójdzie na randkę z Oliwią? Dominik może czuć się zagrożony?

Igor, nowy Islanders już sporo namieszał w "Love Island. Wyspa miłości". Kim jest przystojny blondyn, który zdążył już zawrócić w głowie niemal każdej mieszkance willi? Z kim Igor pójdzie na randkę w 5. odcinku "Love Island"? Widzowie mają już swoje przypuszczenia.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" sezon 2. o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Igor Łubkowski z impetem wkroczył do willi w 4. odcinku 2. sezonu "Love Island. Wyspa miłości". Nowy Islanders jest wysokim i doskonale zbudowanym blondynem o tajemniczym spojrzeniu i mocno wytatuowanej klacie. Szybko zawrócił w głowie Natalii, Karolinie, ale również pozostałym uczestniczkom.

Wiadomo, że Igor od siedemnastu lat mieszka w Londynie, gdzie zajmuje się modelingiem. Jego wymarzona partnerka powinna być spontaniczną i inteligentną blondynką. 22 latek ujawnił w programie, że przeżył już trzęsienie ziemi!

Igor z Londynu zawrócił dziewczynom w głowach! Z którą z nich stworzył parę?Zobacz więcej

Pod koniec 4. odcinka Igor otrzymał SMS-a: chłopak musiał wybrać dwie dziewczyny, pośród których jest ta jedyna i zabierać je na wspólną randkę. Wszystko wskazuje na to, że Igor zdecydował się tylko na jedną! Kogo wybrał? Tego dowiemy się tego w kolejnym odcinku, ale na forach internetowych nie brakuje spekulacji.

Część widzów sugeruje, że Igor pójdzie na randkę z Oliwią, która jest obecnie w parze z Dominikiem. Są też tacy, którzy sądzą, że chłopak spróbuje rozbić układ Oli i Rafała! Czy tak się stanie?

Raczej będzie chciał isc na randkę z jedną, tak przyszło mi na myśl 😁 raczej z Oliwka

Oliwie i Julię, ewentualnie Natalię za Julię. Ale myśle, że te dwie pierwsze

Oliwa i Ola 😉

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×