"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 7. Nowy pokój - "Kryjówka"! Która para została tam na noc? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W willi pojawił się nowy pokój - "Kryjówka"! Kto z niego skorzystał? Czy doszło do kolejnego przeparowania? Sprawdź, co wydarzyło się w 7. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Polsacie - sprawdź program tv

W zeszłym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" poznaliśmy nową uczestniczkę - Vicky - która od razu zamieszała! Z kolei między Mikołajem a Moniką doszło do poważnego nieporozumienia...

Nowa uczestniczka - Vicky miesza w willi! Mikołaj naraża się Monice!Zobacz więcej

W 6. odcinku Mikołaj zdecydował się ponownie przeprosić Monikę. Ona uświadomiła mu, że zostaną tylko kolegami i wkrótce przestaną być parą w programie. - Dziękuję, że nie zdążyłam się tobą zauroczyć - powiedziała szczerze. Następnie poznaliśmy wyniki głosowania - Vicky ma pójść na randkę z Maćkiem! Chłopak nie był zachwycony, bo wolałby randkować z Oliwią, więc nie zaiskrzyło między nim a Vicky.

Tymczasem pozostali uczestnicy mieli za zadanie zająć się Adą, która pod nieobecność Maćka została sama, więc grali w kalambury. Po powrocie z zaaranżowanej randki Maciek i Oliwia szczerze porozmawiali i zrozumieli, że ze wszystkich uczestników, to ze sobą chcieliby spróbować. W międzyczasie Mikołaj postanowił sparować się z Adą, a Dominik z Vicky. - Ja nie chcę żadnej Ady. (...) Ja zawalczę o twoje serduszko - wyznał nowej uczestniczce Dominik i ostrzegł ją przed Bartkiem.

Następnie uczestnicy dowiedzieli się o otwarciu "Kryjówki" i wybrali parę, która miała spędzić tam całą noc. Po długiej dyskusji, do nowego pokoju mieli udać się Marietta i Damian. Ada w końcu zdecydowała się sparować się z Mikołajem. Z kolei Damian zbliżył się do Moniki i miał niezły dylemat. A w "Kryjówce" zrobiło się gorąco!

Czy w programie zobaczymy prawdziwą miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Kataryna (gość)

    No to było naprawde hot. W dzisiejszym odcinku pewnie się dowiemy jak daleko to zaszło ;)

    11.09.2019 21:10
  • Gabi (gość)

    To mnie rozwaliło. Ciekawe co będzie dalej działo :D

    11.09.2019 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×