"Love Island. Wyspa miłości". Oliwia Miśkiewicz ma nowego chłopaka! To Sasha z "Warsaw Shore", który wcześniej był z Violą z "Hotel Paradise"!

Uczestnicy reality show to specyficzny typ celebrytów. W ostatnich latach można zauważyć, że utworzyła się grupa celebrytów, którzy wręcz uwielbiają pojawiać się w kolejnych programach typu reality. Jedną z takich osób jest Sasha, który najpierw swoich sił próbował w "Top Model", ale gdy tam nie wyszło, to zaczął imprezować w "Warsaw Shore".

Multimedia

Teraz Sasha swoją miłość do reality show demonstruje w jeszcze inny sposób, a mianowicie... związał się z Oliwią Miśkiewicz z programu "Love Island"! Zresztą dla Sashy to nie pierwsza tego typu znajomość, wszak wcześniej był w związku z Violą z "Hotel Paradise".

Ada Śledź kusi topless w jacuzzi! Seksowne zdjęcie zachwyciło internautówZobacz więcej

Oliwia Miśkiewicz dała się zapamiętać w programie "Love Island. Wyspa miłości" głównie z jej kontrowersyjnego i bardzo toksycznego związku z Maciejem Szewczykiem. Para nie potrafiła się dogadać, ciągle dochodziło między nimi do konfliktów, a niektórzy wręcz sugerowali, że Maciek znęca się emocjonalnie nad Oliwką. Prawdą jest, że mężczyzna był chorobliwie zazdrosny o swoją ówczesną partnerkę, co finalnie skończyło się oskarżeniem Oliwii o prostytucję i bycie utrzymanką innych facetów.

Czy teraz Oliwia znajdzie spokój i szczęście u boku Sashy? Pikanterii całości dodaje fakt, że Sasha jest przyjacielem innego uczestnika "Warsaw Shore", Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który walczy w barwach federacji Fame MMA. Niedawno w tej samej federacji zadebiutował Maciej Szewczyk. Czyżby na horyzoncie szykowało się nowe starcie w klatce?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Karolina (gość)

  Szuka atencji 👍 Jeszcze niedawno o Maćku mówiła A teraz ? Aby cipsko pokazać Ladacznica .

  21.04.2020 20:00
 • Obserwator (gość)

  Ha,ha,ha. A na otoTorun.pl kilka dni temu mówi w wywiadzie że kocha Maćka. Wtedy już chyba była z tym Saszą. Ukrainiec do zabawy i fejmu.

  21.04.2020 14:09

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×