"Love Island. Wyspa miłości". Skandal w programie! Jedna z uczestniczek jest koleżanką Karoliny Gilon?

"Love Island. Wyspa miłości" wzbudza wiele emocji wśród widzów. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że jedna z uczestniczek jest koleżanką prowadzącej program, Karoliny Gilon. Będzie skandal?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Polsacie - sprawdź program tv

"Love Island. Wyspa miłości" to nowy program Polsatu, który wzbudza wiele emocji wśród widzów. W reality show bierze udział 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli, w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy w programie chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia.

Poznaj bohaterów gorącego reality show! Kto zamieszka w willi w słonecznej Hiszpanii?Zobacz więcej

Skandal w "Love Island"

Internautom nic jednak nie umknie. Widzowie dopatrzyli się, że jedna z uczestniczek programu jest dobrą znajomą Karoliny Gilon, która jest gospodynią show. Jak się okazuje 23-letnia Monika Kozakiewicz. Monika mówi o sobie:

Jestem niezależną, odważną i pewną siebie kobietą, która jest uparta zarówno w życiu, jak i w swoim zawodzie. Kocham ludzi – ale bez przesady 😊.

Uczestniczka jest makijażystką i pracuje z gwiazdami takimi jak Ewa Chodakowska, Marcelina Zawadzka, Honorata Skarbek i... Karolina Gilon. Czy wybuchnie skandal?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×