"Love Island. Wyspa miłości". Sylwia i Mikołaj w "Tańcu z gwiazdami"! Wezmą udział w kolejnej edycji?

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Na widowni pojawili się m.in. Sylwia i Mikołaj z "Love Island". Czyżby szykowali się do kolejnej edycji "Dancing with the stars"?

Multimedia

"Love Island" - Sylwia i Mikołaj w "Tańcu z gwiazdami"

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Jak zwykle na widowni zasiadło wiele znanych osób, a wśród nich Sylwia i Mikołaj, czyli zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości".

Sylwia i Mikołaj pokazali nagie zdjęcie spod prysznica! Miłość kwitnie?Zobacz więcej

Jak się okazało na planie programu spotkali swoich fanów. Co zaskakujące, właśnie tej parze kibicowała Iwona Pavlović.

Kibicowałam, trzymałam kciuki. Co prawda, nie oglądałam każdego odcinka, bo nie zawsze mogłam - przyznała na Instastories Sylwii jurorka "Tańca z gwiazdami".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kobieta (gość)

    Najbardziej sztuczna i wulgarnie stworzona para w "LoveIsland" i wszyscy to wiedzą bo widzieli. Żadna z Wyspiarek nie ciągnęła tak namolnie faceta do łóżka aby go "szybko obsłużyć" (patrz odcinki) i udawać z nim parę jak niejaka Sylwia...ŻENUJĄCA KOBIETA o obyczajach rodem z domu schadzek. Jej zachowanie obraża kobiety, nie chcemy jej w Tańcu z Gwiazdami.

    28.10.2019 22:04
  • fajna para- życzę im wszystkiego dobrego (gość)

    Obejrzałam kilka pierwszych odcinków Wyspy miłości oraz finał. Kiedy zobaczyłam kto wygrał nadrobiłam odcinki od momentu gdy się sparowali. Sądzę, że ich wygrana to najbardziej trafiony werdykt. A to dlatego, że ich relacja sprawia wrażenie najbardziej naturalnej i dojrzałej. U nich wszystko zaczęło się od koleżeństwa, przeszło w przyjaźń, a potem u uczucie. Nie było od razu jakiś wielkich romansów. Sylwię polubiłam od początku. A Mikołaj stał się przekonujący od momentu związku z Sylwią. Kibicowałam im. Sylwia jest zawodową tancerką więc nie zdziwię się jeśli w następnej edycji TzG zostanie trenerką tańca. Kiedy zobaczyłam Sylwię i Mikołaja na widowni TzG pomyślałam, że faktycznie w kolejnej edycji mogliby wystąpić razem. Oboje są znani dzięki Love Island. Sylwia mogłaby być tancerką w TzG i partnerką taneczną Mikołaja jako uczestnika. Bo poza tym, że jest on znany z nowego programu Polsatu to jeszcze jest zawodowym tenisistą z niemałymi osiągnięciami.

    26.10.2019 13:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×