"Love Island. Wyspa miłości". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak się rozstali? Co z ich udziałem w "Tańcu z gwiazdami"?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z programu "Love Island. Wyspa miłości" wciąż są para? A może już się rozstali? Zamieszania wokół Sylwii i Mikołaja ciąg dalszy, a fani spekulują co z ich związkiem oraz udziałem w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"!

Multimedia

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak już nie są parą?

Jeszcze kilka dni temu wszystko wydawało się, że jest w jak najlepszym porządku. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej 2. edycję programu "Love Island. Wyspa miłości", a do tego wszystko wskazywało, że ich związek znowu kwitnie.

Czyżby nic bardziej mylnego? Internauci są zdania, że zwycięzcy 1. edycji "Love Island. Wyspa miłości" już nie są parą! Mają ku temu mocne powody, ponieważ Mikołaj właśnie usunął z Instagrama wszystkie zdjęcia z Sylwią oraz oznaczenie związku! Do tego - na już skasowanym - Instastory napisał:

Dzisiaj mnie nie będzie na Instagramie. Muszę zebrać myśli i się uspokoić. Wczoraj przelała się czara goryczy… Bądźcie wyrozumiali, dziękuję.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w egzotycznej scenerii zapowiadają nowy sezon! Kto powtórzy ich sukces?Zobacz więcej

Para przeżywa kolejny kryzys? A może już definitywnie się rozstali? A może to tylko pomysł na tanią promocję przed startem nowej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie Sylwia i Mikołaj razem tańczą?

Fani spekulują. Część z nich jest przekonana, że Sylwia i Mikołaj od dawna udawali związek, ale być może teraz w mężczyźnie coś pękło. Wielu zastanawia się również, czy Sylwia i Mikołaj pojawią się razem na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Być może Mikołaj będzie tańczyć z nową partnerką? Czekamy na kolejne wieści!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Rena (gość)

  Mikołaj Jedruszczak gra strasznego wazniaka.Sylwia to super babka i szkoda jej dla Mikoloaja

  27.09.2020 14:46
 • ewa (gość)

  ja wole skorzystać z wróżki Alicji jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozkaalicja.pl zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin

  28.07.2020 08:32
 • Gość (gość)

  Czy ludzie nie maja swojego życia ze obchodzą ich takie randomy

  27.07.2020 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×