love island wyspa miłości uczestnicy

"Love Island. Wyspa miłości". Kiedyś wielka miłość, dzisiaj skandal. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa!

"Love Island. Wyspa miłości" to program , który potrafi wywoływać kontrowersje. Widzowie często się zastanawiają, czy powstałe na wyspie pary nie udają uczucia, jednak z pewnością tak nie było w przypadku zwycięzców 1. edycji show, Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Tyle, że w tym wypadku wielka miłość zakończyła się jeszcze większym skandalem i... oskarżeniami o kradzież psa!

03.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości". Monika Kozakiewicz pręży swój powiększony biust i chwali się nową fryzurą! Co za petarda!

"Love Island. Wyspa miłości" to program, który szybko stał się wylęgarnią nowych celebrytów. Pierwsza edycja już dawno za nami, część widzów z pewnością zapomniała o większości uczestników tego show, ale niektórzy z nich uwielbiają o sobie przypominać, a o innych trudno zapomnieć. Jedną z takich osób jest Monika Kozakiewicz.

26.04.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 3". Waleria Szewczyk już tak nie wygląda! Fani oszaleli na punkcie jej nowej fryzury! Ale zmiana!

Finał programu "Love Island. Wyspa miłości 3" za nami, jednak uczestnicy show wciąż czują się tak, jakby program wciąż trwał! Cały czas się spotykają, pielęgnują kontakt, a zakochani wyspiarze robią co mogą, aby spotkać się ze swoimi drugimi połówkami. Teraz jednym zdjęciem furorę w sieci zrobiła Waleria Szewczyk!

19.04.2021Love Island. Wyspa miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×