"Love Island. Wyspa miłości". Uczucie Marietty i Franka kwitnie! Para zamierza działać społecznie!

Chociaż od finału programu "Love Island. Wyspa miłości" minęło już trochę czasu, to życie finalistów wciąż rozgrzewa widzów do czerwoności. Jak się okazuje uczucie między Mariettą i Frankiem wciąż kwitnie!

Multimedia

Marietta i Franek byli jednymi z faworytów programu "Love Island. Wyspa miłości". Ona wcześniej została zraniona przez kilku uczestników, jednak gdy w programie pojawił się on, to od razu pojawił się błysk w oku i zaiskrzyło! Od tamtej pory Marietta i Franek są niemal nierozłączni!

Marietta właśnie w mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z Frankiem:

Długo wyczekiwane przez Was nasze wspólne zdjęcie🔥 W sumie to całkowicie przypadkowe. Robiłam dla Was fotę w krótkich włoskach i Rumak wcisnął się do zdjęcia😂 A tak całkowicie poważnie... Trochę nas mało,dużo spraw na głowie,lepsze i gorsze dni... Trochę nas już znacie i powiem Wam,ze czasami macie nosa 🤫 Jak widać na załączonym obrazku nic się u Nas nie zmieniło❤️ Trzymajcie za Nas mocno kciuki i za moją cierpliwość do Tego Pana❤️🥰

Sylwia i Mikołaj w Gambii. Zobacz zdjęcia z ich pobytu na wolontariacie!Zobacz więcej

Para miała także okazję gościć w programie "Studio Ipla", gdzie opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Rumaczki - bo tak mówią sami o sobie - wykorzystują swoją sławę do czynienia dobrych rzeczy. Nie tak dawno zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która przeszła ich najśmielsze oczekiwania, ale to nie wszystko! - Jakie macie jeszcze plany? - dopytał Krzysztof Machajski, prowadzący Studio IPLA. - Zbliża się przepiękny okres Bożego Narodzenia, więc pewnie będzie się dziać dużo w grudniu - zadeklarowała Marietta. - Nie chcemy organizować zbiórek codziennie albo co tydzień, ale na pewno będziemy działać - zapewnił jej partner.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Życzliwa (gość)

    Cierpliwości i wyrozumiałości wam życzę i trzeba pamiętać że każdy związek to jak sinusoida raz na górze raz na dole. I tych dołków Wam życzę jak najmniej.

    28.11.2019 13:48
  • Ziomek (gość)

    Rumaczki #trzymamy kciuki za was. Marietto badz cierpliwa dla Frania, wszak jak przystalo na rumaka lubi sobie pobrykac....:-)

    27.11.2019 02:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×