"Love Island. Wyspa miłości". Widzowie wątpią w miłość Sylwii i Mikołaja. Szczerość bije tylko od Marietty i Franka?

Pary po zakończeniu programu "Love Island. Wyspa miłości" czekał powrót do rzeczywistości w Polsce. Aby podtrzymać zdobyte w show Polsatu zainteresowanie, Sylwia i Mikołaja postawili na sensualne zdjęcia pod prysznicem i w pieleszach. Z kolei Marietta i Franek od razu wzięli się do pracy i zaangażowali w pomoc dzieciom, u których wykryto nowotwór. W sieci pojawia się coraz więcej komentarzy na temat prawdziwości obu relacji. Wygląda na to, że widzowie wątpią w miłość Sylwii i Mikołaja. Szczerość bije za to według nich od Marietty i Franka!

Multimedia

Widzowie wątpią w miłość Sylwii i Mikołaja z "Love Island"

Sylwia i Mikołaj, czyli zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości" znaleźli się pod ostrzałem widzów po tym, jak opublikowali w sieci swoje namiętne zdjęcia z ostatnich sesji zdjęciowych. Roznegliżowane fotki wzbudziły duże zainteresowanie, ale i powiększyły grono osób wątpiących w szczerość ich relacji.

Zajeżdża sztucznością to zdjęcie. Nie pokazuje waszych prawdziwych emocji i uczuć. Albo ich nie ma między wami, albo kiepsko to zostało uchwycone.

Sysiu Ciebie wprost uwielbiam ❤️ 😍 ale jakos w miłosc Mikołaja do Ciebie no kurde ... jakos nie wierze

Sylwia i Mikołaj pokazali nagie zdjęcie spod prysznica! Miłość kwitnie?Zobacz więcej

Internauci w zupełnie innym tonie wypowiadają się za to o związku Marietty i Franka z "Love Island". Para, która po powrocie do Polski zaangażowała się w pomoc dzieciom, u których wykryto nowotwór budzi jak na razie pozytywne emocje.

Klasa 💪 muszę to powiedzieć - Sysia i Miki (official 😂) się umywają ! A używam tak brutalnego porównania, by podkreślić, że 'wygrana' nie zawsze oznacza WYGRANĄ - tam, gdzie jest faktycznie zwycięstwo, widać prawdę - to jeden z komentarzy na profilu Marietty z "Love Island".

Wygląda na to, że widzowie wątpią w miłość Sylwii i Mikołaja. Szczerość bije za to według nich od Marietty i Franka! A co wy sądzicie o parach z "Love Island"? Dostrzegacie między nimi prawdziwe uczucia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Patrick (gość)

  Sylwia spoko tylko mikołaj do dupy

  06.11.2019 00:03
 • Marcin (gość)

  To jest udawana miłość tylko na pokaz

  03.11.2019 16:24
 • EDEK (gość)

  TOTALNA PORAZKA TA SYLWIA .

  02.11.2019 20:37
 • Rttttt (gość)

  Niech oddadzą kasę sztuczne te ich zaloty od początku przebiegłi jak lisy grają do dzis

  02.11.2019 06:12
 • Kl (gość)

  Program o pustakach dla pustaków

  02.11.2019 00:09
 • DOŚĆ TEGO! (gość)

  Zdejmijcie wreszcie z sieci tych pustych ludzi - Sylwię i Mikołaja! Co za banał i żenująca sztuczność! Jak szukacie tematu pokażcie prawdę, to co zrobiła Marietta i Franio :--))) zbierają kasę dla chorych na raka a nie pchają się na ekran kupcząc golizną!

  01.11.2019 23:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×