"Love Island. Wyspa miłości" wraca do Polsatu. Już wiadomo, kiedy premiera 3. edycji!

Czas na trzecią edycję "Love Island. Wyspa miłości". Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji powróci na antenę Polsatu i serwisu ipla.tv już 28 lutego! Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Kto tym razem zamieszka na Wyspie miłości?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" od 28 lutego w Polsacie

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie było innego wyjścia - uwielbiany przez widzów format powraca i to szybciej niż dotychczas. Premierowy trzeci sezon, Polsat wyemituje już wiosną. A to oznacza, że miłosne zawirowania Wyspiarzy i ich emocje zawładną Wyspą miłości za niespełna miesiąc! Ta edycja będzie inna niż poprzednie.

Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o Love Island wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników – to zaledwie mała cząstka zmian, jakie przygotowaliśmy.

Castingi do 3. edycji już trwają! Emisja programu wiosną 2021 roku!Zobacz więcej

Premierowy odcinek 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości” wyjątkowo pokażemy w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 20:00. Emisje kolejnych odcinków show, podobnie jak w poprzedniej edycji, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Radek (gość)

    Już się nie mogę doczekać

    19.02.2021 21:52
  • Karolina (gość)

    Głęboko w tyłek niech sobie wsadza ten iidotyczny dla pustych ludzi porgram,na siłe teraz robiony w trakcie pandemii byle kasy natrzepać

    03.02.2021 01:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×