„Love Never Lies: Polska”. Wiktoria przeszła ogromną metamorfozę! Zobacz, jak niewinnie wyglądała jeszcze dwa lata temu

Netflix przygotował dla polskich subskrybentów nie lada gratkę. Na platformie zadebiutowało pierwsze polskie reality show „Love Never Lies Polska”. Jedną z barwniejszych postaci w show jest Wiktoria, wyróżniająca się odważną fryzurą, makijażem i stylem. Jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej! Zobacz niezwykłą metamorfozę Wiktorii z „Love Never Lies: Polska”!

Multimedia

„Love Never Lies: Polska" uczestnicy

W programie „Love Never Lies: Polska" 6 par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy za każde kłamstwo tracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

Jedną z bardziej kontrowersyjnych par są Wiktoria i Jasiek. Chłopak jasno mówi cały czas tylko o pieniądzach, po które przyszedł do programu, co bardzo krzywdzi jego dziewczynę. Wiadomo, że para ma za sobą 5 długich i burzliwych lat związku, łącznie ze zdradami obu partnerów.

Fani mają powody do radości. Hit giganta doczeka się 2. sezonu!Zobacz więcej

Wiktoria zaś z pewnością wyróżnia się wyglądem na tle innych uczestniczek. Białe warkoczyki, duże usta, skąpe, kolorowe stroje...Tak wygląda dziś, a kiedyś? Zaledwie dwa lata temu prezentowała się zupełnie inaczej!

W GALERII RÓWNIEŻ ZDJĘCIA WIKTORII PRZED METAMORFOZĄ

Zobacz galerię

Finał „Love Never Lies: Polska"

Format wpisuje się w trend programów bikini reality. Na Netfliksie można obejrzeć już sześć odcinków zmagań uczestników o nagrodę pieniężną, wybrać ulubioną parę, kibicować im w uczuciach i kontrowersjach...

Ostatni odcinek „Love Never Lies: Polska" (finał) trafi na platformę dopiero 1 lutego 2023 roku.

„Love Never Lies Polska” zwiastun

„Love Never Lies Polska”" został stworzony na bazie hiszpańskiego formatu „Amor con fianza”. W Hiszpanii powstały dwie edycje programu, które zdobyły bardzo dużą popularność. W roli polskiej prowadzącej zadebiutowała aktorka i influencerka Maja Bohosiewicz.

„Love Never Lies Polska” od 25 stycznia 2023 roku na Netflix

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×