„Love Never Lies: Polska”. Zwycięską parą zostali Andrzej i Lila. Finałowy odcinek jednak nie był ostatnim?

Pierwsze polskie reality show od Netflix „Love Never Lies Polska” znalazło się w TOP 10 serwisu. Wygrali Andrzej i Lilia. Wszystko jednak wskazuje na to, że finał nie był ostatnim odcinkiem programu!

Multimedia

Andrzej i Lila wygrali „Love Never Lies: Polska”

Zwycięską parą „Love Never Lies: Polska” są Andrzej (30) i Lilia (28). Mężczyzna bardzo dużo pracował i nadużywał alkoholu, co niepokoiło jego partnerkę. Lila jednak wybaczyła mu zdradę, której dopuścił się będąc nietrzeźwym.

Dziś wyróżnia się wyglądem, ale nie zawsze tak było! Przeszła ogromną metamorfozęZobacz więcej

Po wygranym show Andrzej zamieścił wymowny wpis na swoim profilu:

Osiągnęliśmy ogromny sukces. Uczestnicy, produkcja oraz Wy odbiorcy. To dzięki Wam, mogę wstawić ten obrazek. Doceniliście prace tak wielu osób. Poznaliście nas.. każdego na swój sposób oceniliście. Słyszę same dobre słowa o tym projekcie. Cieszę się, ze Netflix zmienia tak wiele. Rasizm, Homofobizm, Hejt - walczymy z tym razem. Tworzymy historie jako pierwsze Polskie Reality Show na tej platformie. Co dalej? Czy to już koniec? Powiem w ten sposób.. będzie jeszcze niespodzianka. Czy to Prawda czy Kłamstwo. Zobaczymy w następnym tygodniu. Czy związek z Lilia trwa dalej.. to póki co tajemnica.

Myślicie, że po programie ich relacja stała się silniejsza i finalnie Lila i Andrzej nadal są razem?

Tacy prywatnie są Andrzej i Lila. Czy ich relacja przetrwała po programie? „Dziękuję za ten eksperyment”Zobacz więcej

„Love Never Lies: Polska"

W programie „Love Never Lies: Polska" 6 par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy za każde kłamstwo tracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

„Love Never Lies Polska” zwiastun

„Love Never Lies Polska”" został stworzony na bazie hiszpańskiego formatu „Amor con fianza”. W Hiszpanii powstały dwie edycje programu, które zdobyły bardzo dużą popularność. W roli polskiej prowadzącej zadebiutowała aktorka i influencerka Maja Bohosiewicz.

„Love Never Lies Polska” od 25 stycznia 2023 roku na Netflix

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×