"Łowcy cieni". Agnieszka Mrozińska gwiazdą pierwszego serialu stacji Nowa TV! O czym będzie?

"Łowcy cieni" to nowa kryminalno-obyczajowa produkcja przygotowana dla stacji Nowa TV. W rolach głównych wystąpią Agnieszka Mrozińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec i Izabela Jarosińska. Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Stacja Nowa TV powstała w 2016 roku. Do tej pory emitowano tam powtórki seriali Polsatu, programy rozrywkowe i publicystykę. Już wkrótce zostanie jednak wyemitowany pierwszy serial przygotowany specjalnie dla tej stacji - "Łowcy cieni".

11. sezon serialu wkrótce na TV4! Anna Bosak dołączyła do obsady!Zobacz więcej

Nowy serial będzie opowiadał o pracy i życiu osobistym policjantów z Centralnego Biura Śledczego, najbardziej elitarnej jednostki w polskiej policji. Serialowi policjanci będą działać pod przykrywką firmy informatycznej. Choć potrafią znaleźć każdego, sami pozostają nienamierzalni. Nie istnieją w social mediach, nie ma ich nawet w rodzinnych albumach. Wszystkie te zabiegi po to, by chronić siebie i swoich bliskich przed wyjątkowo groźnymi przestępcami, których na co dzień ścigają.

Głównymi bohaterami serialu "Łowcy cieni" są są dwie pary funkcjonariuszy CBŚP: Maria Cybulska (w tej roli znana z "Barw szczęścia" Mariola Mrozińska) i Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec) oraz Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska). W pozostałych rolach zobaczymy m. in. Joannę Majstrak, Szymona Kołodzieja, Elżbietę Panas, Mateusza Jędrasia, Andrzeja Wieczorka, Monikę Jarosińską i Hiroaki Murakami.

Nowy polski serial medyczny już od września w TV4! O czym będzie?Zobacz więcej

Za produkcję serialu odpowiada Grupa ZPR Media. Serial "Łowcy cieni" będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Każdy odcinek będzie trwał ok. 45 minut. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 30 września!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Agnieszka Mrozińska zagra główną Rolę w serialu Kryminalnym "Łowcy cieni" jesienią na kanale Nowa Tv

    05.08.2019 23:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×