"Łowcy nagród". Wiktoria Gąsiewska na nowym zdjęciu z młodszą siostrą! Nicole Gąsiewska jest podobna do siostry?

Wiktoria Gąsiewska to postać, której przedstawiać raczej nie trzeba. W showbiznesie jest obecna od lat i wielu uważa ją za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Wiktoria Gąsiewska ma młodszą siostrę!

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska to już telewizyjna gwiazda, której popularność zapewniły takie produkcje jak m.in. "Rodzinka.pl" czy "Barwy szczęścia". Obecnie aktorkę możemy oglądać też w teleturnieju "Łowcy nagród".

Wielu uważa, że Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpiękniejszych polskich młodych aktorek, a patrząc na jej zdjęcia można nawet odnieść wrażenie, że to też jedna z najgorętszych polskich gwiazd. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Wiktoria Gąsiewska ma młodszą siostrę!

Swoje 15. urodziny obchodzi właśnie Nicole Gąsiewska, która ma wielką chrapkę, aby iść podobną drogą co jej starsza siostra! Wiktoria właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z siostrą, a fani rozpływają się nad podobieństwem dziewczyn!

Wiktoria Gąsiewska chwali się prześwitującą koronką! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

W komentarzach pod zdjęciem czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Boszzzzeeee jaka słodka 😍 Obie jestescie puękne dziewczyny ‼️🔥

Sliczne od małego 😊😉

Podobnaaaaa !! 🔥 100 lat !! ;*

Ale jestescie podobne 😮 100 lat ✨🥳

Piękne są te Gąsiewskie 🙂

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alicja (gość)

    Ona ma jakis problem z oczami ,mowiac wprost ma zeza taka publiczna osoba nie da sie z tym cos zrobic bo sliczna dziewczyna

    27.01.2021 10:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×