"Lucyfer" - 6. sezonu jednak nie będzie? Showrunnerka twierdzi, że w tej sprawie nie da się już nic zrobić!

Jakiś czas temu informowaliśmy o poście Lauren German, czyli detektyw Chloe Decker z "Lucyfera", która zachęcała fanów do walki o 6. sezon. Aktorka instruowała widzów w mediach społecznościowych, co powinni zrobić, żeby Netflix nie zakończył produkcji o piekielnie przystojnym Lucyferze po piątym sezonie. Showrunnerka "Lucyfera" twierdzi jednak, że w tej sprawie nie da się już nic zrobić i studzi zapał inicjatorki akcji.

Multimedia

6. sezonu "Lucyfera" jednak nie będzie?

Na początku czerwca br. Netflix poinformował, że 5. sezon "Lucyfera" będzie zakończeniem historii piekielnie przystojnego władcy piekieł (w tej roli Tom Ellis). W kontrze do tej decyzji serwisu wystąpiła aktorka Lauren German, czyli serialowa detektyw Chloe Decker, która za pośrednictwem Twittera zachęcała fanów do walki o kolejne odcinki. W sieci powstała nawet petycja dotycząca przedłużenia serialu "Lucyfer" o 6. sezon.

"Lucyfer" najpopularniejszym serialem w czerwcu! Co jeszcze ogląda się na świecie?Zobacz więcej

Głos w sprawie zabrała teraz lldy Modrovich, która twierdzi, że w tej sprawie nie da się już nic zrobić. Showrunnerka "Lucyfera" podziękowała fanom na Twitterze za ogromne zaangażowanie, przyznając jednocześnie, że decyzja o zakończeniu serialu na 5. sezonie już zapadła. Modrovich opublikowała w sieci oficjalne oświadczenie ekipy odpowiedzialnej za "Lucyfera".

Wielu zastanawia się czy powinni walczyć o więcej? I chociaż tak jak wy czujemy wielki smutek, że ta cudowna historia zmierza do końca, dalsza walka już nic nie zmieni. Rozmawialiśmy z naszymi partnerami z Netflix i studia WarnerBros i musicie wiedzieć, że ta decyzja została podjęta z ogromną troską i przemyśleniem. Ogłoszenie piątego sezonu, który będzie finałowy wydarzyło się w tym samym czasie, bo jesteście taką oddaną i zaangażowaną grupą i chcieliśmy dać wam jak najwięcej czasu na zaakceptowanie tej informacji - czytamy w oświadczeniu.

Ile odcinków będzie miał finałowy sezon? Już wiadomo! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że kiedy wiosną 2018 roku stacja FOX ogłosiła, że 3. sezon "Lucyfera" będzie już ostatnim, fani, producenci i członkowie obsady szturmem ruszyli na Twittera, gdzie pod hasztagami #saveLucifer lub #pickupLucifer próbowali uratować serial. Pomocną dłoń do diabelnie czarującego "Lucyfera" wyciągnął wtedy Netflix, który postanowił kontynuować historię Władcy Piekieł. Czwarty sezon serialu "Lucyfer" miał premierę w maju 2019 r. Złożyło się na niego 10 odcinków. Premiera ostatnich dziesięciu odcinków "Lucyfera" odbędzie się na platformie Netflix, prawdopodobnie w 2020 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×