"Lucyfer 6". Zdjęcia z planu nowych odcinków są już dostępne! Niektóre mogą naprawdę zaskoczyć

Netflix rozpoczął już kampanię promocyjną szóstego, finałowego sezonu "Lucyfera". W sieci właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Wygląda na to, że nie będziemy mieli ani chwili na nudę!

Multimedia

"Lucyfer" - zdjęcia z 6. sezonu

Niedawno pojawiła się oficjalna informacja, że 6. sezon "Lucyfera" będzie miał swoją premierę już 10 września. Twórcy oraz Netflix nie tracą czasu i natychmiast zaczęli jeszcze bardziej podgrzewać atmosferę i oczekiwania fanów. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu, które pozwalają sądzić, że mimo, iż pojawi się jedynie 10 odcinków, będą one wypchane akcją do granic możliwości.

Znamy datę premiery 6. sezonu! Lucyfer powraca do korzeniZobacz więcej

Z opublikowanych zdjęć możemy wnioskować, że Chloe (ponownie) znajdzie się w niebezpieczeństwie, Amenadiel zacznie pracę w organach ścigania, a relacja Ewy i Maze będzie się rozwijać w dobrym kierunku. Na jednej z fotografii widać nawet Daniela, którego śmierć pod koniec 5. sezonu wprawiła zarówno widzów, jak i bohaterów serialu w niemałe osłupienie. Kevin Alejandro, odtwórca roli ojca Trixie, wspominał w wywiadach, że twórcy planują włączyć jego postać w fabułę finałowych odcinków. Wszystko wskazuje na to, że udało się zrealizować ten plan. Koniecznie sprawdźcie zdjęcia w naszej galerii poniżej!

Zobacz galerię

Serial "Lucyfer" znajdziecie na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×