"Lucyfer 6". Zdjęcia z planu to nie wszystko! Zobacz najnowszy, niesamowity plakat hitu Netfliksa

Premiera finałowego sezonu "Lucyfera" zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na zakończenie przygód Lucka, zobacz najnowszy plakat promujący 6. sezon!

Multimedia

"Lucyfer" - plakat promujący 6. sezon

Wielkimi krokami zbliża się premiera szóstego, finałowego sezonu "Lucyfera". Fani hitu Netfliksa nie mogą się doczekać poznania zakończenia przygód Lucka i tego, jaki los spotka jego najbliższych. Twórcy regularnie podgrzewają atmosferę oczekiwania. W mediach społecznościowych serialu pojawił się plakat promujący 6. sezon.

Będzie 7. sezon? Fani wciąż się łudzą!Zobacz więcej

Hasło znajdujące się na plakacie brzmi "All bad things must come to an end", co można luźno przetłumaczyć jako "Wszystko, co złe, kiedyś się kończy". Na grafice widzimy (oczywiście): Lucyfera na tronie, Chloe, Amenadiela, dr Lindę, Ellę, Mazikeen oraz... Dana, który, jak wiemy, zginął pod koniec 5. sezonu! Spodziewaliśmy się, że w jakiś sposób pojawi się w nowych odcinkach - zapowiadał to zarówno Kevin Alejandro, odtwórca roli Dana, jak i dostępne zdjęcia z planu, jednak nie zmienia to faktu, że to, w jaki sposób twórcy przywrócą go do żywych (albo i nie...) pozostaje jednym z najciekawszych aspektów nowych odcinków.

Zapowiada się naprawdę gorrrrąco!

Premiera 6. sezonu "Lucyfera" już 10 września, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×