"Lucyfer". Będzie 7. sezon? Fani wciąż się łudzą! Joe Henderson, showrunner serialu, ostatecznie uciął spekulacje

Serial "Lucyfer" już dwukrotnie miał zostać zakończony, jednak dzięki interwencji fanów, twórcy postanawiali stworzyć kolejne sezony. Czy ta sytuacja powtórzy się po raz kolejny? Joe Henderson ostatecznie rozwiał wątpliwości!

Multimedia

"Lucyfer" - będzie 7. sezon?

Premiera szóstego, finałowego sezonu "Lucyfera" będzie miała miejsce już 10 września. Część fanów wciąż nie chce uwierzyć, że rzeczywiście serial zbliża się do końca i wciąż łudzą się, że twórcy zrobią im niespodziankę i nowe odcinki jednak powstaną. Podobna sytuacja miała już miejsce dwukrotnie, najpierw FOX odpowiedzialny za produkcję serialu ogłosił, że zostanie on skasowany, po czym przejął go Netflix i kontynuował produkcję nowych odcinków. Następnie 5. sezon "Lucyfera" był zapowiadany jako finałowy, a wiemy już na pewno, że będziemy oglądać odcinki składające się na sezon szósty.

Nowe odcinki zapowiadają się naprawdę niesamowicie!Zobacz więcej

Nic więc dziwnego, że niektórzy fani spekulują z nadzieją, że sytuacja powtórzy się po raz kolejny i mimo szumnych zapowiedzi finału serialu w szóstym sezonie, pojawi się kolejna odsłona produkcji. Jeden z oddanych widzów "Lucyfera" zasugerował to wprost na Twitterze, a odpowiedział mu sam Joe Henderson, showrunner programu.

Twórca "Lucyfera" napisał wprost, że taka sytuacja na pewno się nie wydarzy. Mamy zatem ostateczne potwierdzenie, że 7. sezon "Lucyfera" na pewno nie powstanie. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwe oczekiwanie na premierę, tym razem już ostatecznie, finałowego sezonu.

Premiera 6. sezonu "Lucyfera" już 10 września, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×