"Lucyfer". Co wydarzy się w 6. sezonie hitu Netfliksa? Twórcy zapewniają, że będzie się działo! Uwaga na spoilery!

Piąty sezon "Lucyfera" to była prawdziwa jazda bez trzymanki zarówno pod względem wydarzeń, jak i emocji widzów. Twórcy zapowiadają, że w nadchodzących odcinkach również nie ma co liczyć na chwilę oddechu!

Multimedia

"Lucyfer" 6. sezon - co się wydarzy?

"Lucyfer" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji dostępnych na polskim Netfliksie. Najnowszy z dostępnych, piąty sezon stanowił prawdziwy rollercoaster emocjonalny dla widzów. Tymczasem twórcy serialu zgodnie zapowiadają, że nie ma co spodziewać się chwili oddechu po nadchodzącym 6. sezonie! Jedna z showrunnerek w wywiadzie dla Variety zapowiedziała, że widzowie nie powinni liczyć na bezproblemowy czy tym bardziej "cukierkowy" dalszy rozwój relacji Lucyfera i detektyw Chloe Decker.

– W każdym sezonie staramy się ukazywać nową przeszkodę dla Lucyfera, nowy rozdział, ogromny krok dla niego pod względem emocjonalnym. Kiedy zaoferowano nam hojnie 6. sezon, znaleźliśmy kolejną historię, finałowy rozdział i zorientowaliśmy się, że mamy co odkrywać. A to będzie mieć swoje konsekwencje dla Lucyfera oraz Chloe. Wszyscy tam byliśmy. Kiedy jesteś w związku, to nie jest tak, że powiedzmy – bierzesz ślub i tyle, dalej już żyjesz długo i szczęśliwie. Pojawiają się przeszkody, które musisz pokonać, a to ma także wpływ na twój związek – zapowiedziała Ildy Modorovich.

Takiej niespodzianki widzowie się nie spodziewali!Zobacz więcej

Drugi z showrunnerów, Joe Henderson, w wywiadzie udzielonym TVLine zapowiedział pojawienie się w serialu nowej, ważnej postaci, której prawdopodobnie nie mielibyśmy szansy poznać, gdyby nie przedłużenie serii o 6. sezon.

– Jest nowa postać w 6. sezonie, która miała nie być częścią 5. sezonu. Całkowicie nowa postać – stwierdził Henderson.

Wiadomo, że do obsady w nadchodzących odcinkach dołączą Brianna Hildebrand i Merrin Dungey. Pierwsza z nich wcieli się w postać zbuntowanej anielicy Rory, Dungey z kolei zagra Sonyę, która bardzo zbliży się do Amenadiela w czasie jego pobytu w akademii policyjnej. Nie ma jednak pewności, czy to do którejś z tych dwóch postaci odnosił się Joe Henderson.

Dlaczego finałowy sezon będzie taki krótki?Zobacz więcej

Z kolei w rozmowie z portalem ET! twórcy przyznali, że między piątym a szóstym sezonem będzie miał miejsce przeskok czasowy. Mimo, że będzie on wynosił zaledwie kilka tygodni, Ildy Modorovich pozwoliła sobie na bardzo specyficzny żart:

– Zaczniemy od Lucyfera i Chloe w domu spokojnej starości. Zastaniemy ich podczas... wodnego aerobiku? Tak. Czemu nie? – zażartowała showrunnerka.

Serial "Lucyfer" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×