"Lucyfer". Którą piosenkę z serialu Tom Ellis lubi najbardziej? Możecie być zaskoczeni!

Serial "Lucyfer" pełen jest coverów kultowych przebojów. Największe ich zagęszczenie miało miejsce oczywiście w odcinku musicalowym w 5. sezonie. Zastanawialiście się, który numer Tom Ellis polubił najbardziej? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Multimedia

"Lucyfer" - ulubiona piosenka Toma Ellisa

Premierze 6. sezonu "Lucyfera" towarzyszy wiele wywiadów z twórcami, a także innych materiałów reklamowych. Jak donosi Cheat Sheet, w jednym z tego typu klipów, przygotowanym przez serwis IMDb, Tom Ellis wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi, w czasie której zdradził, która z piosenek z "Lucyfera" stała się jego ulubioną. Co ciekawe, nie jest to jedna z piosenek, jakie mogliśmy usłyszeć w słynnym odcinku musicalowym. Żeby przypomnieć sobie ten konkretny występ, musimy cofnąć się aż do czwartego sezonu.

Dlaczego Trixie pojawiła się w zaledwie kilku scenach 6. sezonu? Twórcy wyjaśniają!Zobacz więcej

– Tą piosenką będzie prawdopodobnie "Creep" od Radiohead, która pojawiła się na początku 4. sezonu. Kiedy założyliśmy, że Lucyfer zacznie śpiewać w serialu, pomyślałem, że w pewnym punkcie to może naprawdę zadziałać, ale nie byliśmy pewni kiedy. To pasuje do [relacji] Chloe i Lucyfera, dlatego znalezienie tego momentu było naprawdę satysfakcjonujące – wspominał Tom Ellis.

Która piosenka z "Lucyfera" podobała się Wam najbardziej?

Zobacz galerię

Serial "Lucyfer" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×