"Lucyfer". Lauren German w odcinku musicalowym tylko udawała, że śpiewa. Dlaczego nie usłyszymy jej głosu?

Wiadomo już, że w drugiej części 5. sezonu "Lucyfera" obejrzymy odcinek musicalowy, w którym tańczyli i śpiewali wszyscy aktorzy obecni na planie. No, prawie wszyscy. Wyłamała się Lauren German, czyli serialowa Chloe.

Multimedia

Lauren German nie zaśpiewała w "Lucyferze"

Wielu fanów "Lucyfera" nie może się doczekać odcinka musicalowego, który będzie jednym z elementów drugiej części 5. sezonu. Okazuje się jednak, że nie wszyscy obecni na planie aktorzy śpiewali w nim własnym głosem. Z playbacku skorzystała serialowa Chloe, czyli Lauren German.

Tom Ellis i Aimee Garcia zaśpiewają hit zespołu Queen w odcinku musicalowym. Zapowiada się wspaniale!Zobacz więcej

- Tak właściwie to nie za bardzo lubię śpiewać i tańczyć, ale nakręciliśmy coś, co wyszło bardzo spontanicznie, a jednocześnie bardzo fajnie, absurdalnie i zabawnie. Myślę, że ludzie mogą to polubić, ale mogą też znienawidzić. (...) Myślę, że każdy, kto lubi Deckerstar, będzie się śmiać. Chloe naprawdę musi wrzucić na luz – powiedziała Lauren German w jednym z wywiadów.

Tom Ellis, który w przeciwieństwie do swojej koleżanki z planu uwielbia występy muzyczne i taneczne, nie ocenił umiejętności wokalnych Lauren. Stwierdził natomiast, że German potrafi "fantastycznie tańczyć". Odcinek musicalowy pt. "Bloody Celestial Karoake Jam" wzorowany jest na kultowym "Once More, with Feeling" z serialu "Buffy: Postrach wampirów".

Kluczowe starcie Lucyfera z Bogiem w musicalowym odcinku 5. sezonu! Tom Ellis jest zachwycony!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×