"Lucyfer" Netflix. Inbar Lavi na pierwszym zdjęciu z 4. sezonu! Jak prezentuje się biblijna Ewa? [ZDJĘCIE]

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie aktorki Inbar Lavi, która w 4. sezonie "Lucyfera" wcieli się w biblijną Ewę. Jak prezentuje się nowa postać? Zobaczcie pierwsze zdjęcie z planu "Lucyfera" produkowanego dla Netflixa!

Multimedia

Inbar Lavi dołączyła do obsady "Lucyfera" po przejęciu serialu przez Netflixa. Znana z takich seriali jak "Oszuści" czy "Skazany na śmierć: Sequel" aktorka wcieli się w znudzona żona Adama, która tęskni za dawną miłością i kusicielem Lucyferem - czyli biblijną Ewę.

Sezon 4. już powstaje! Znamy fragment scenariusza [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ewa tęskni za mniej przewidywalnymi czasami, kiedy wszystko było dla niej ekscytujące. Niegrzeczna. Niebezpieczna. Tęskniąca za swoją gorącą i trudną pierwszą miłością... uroczym łobuzem, który kusił ją wiele lat temu, czyli za diabłem w własnej osobie - czytamy w opisie tej postaci.

Postać Ewy po raz pierwszy pojawi się w 3. odcinku 4. sezonu "Lucyfera", który będzie składał się w sumie 10 odcinków! W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie Inbar Lavi w roli Ewy.

Czy jest rządna zemsty za to, że [Lucyfer] kusił ją tak wiele lat temu, czy może chodzi o coś zupełnie innego? - pytają zagadkowo showrunnerzy serialu

Zobacz galerię

O serialu "Lucyfer":

Tytułowy bohater, piekielnie przystojny Lucifer Mornigstar (Tom Ellis), postanowił opuścić swoje podziemia i wyjechać do słonecznego Los Angeles. To właśnie tam emerytowany władca piekieł otwiera najmodniejszy nocny klub w mieście. Otoczony pięknymi kobietami, spełnia wszystkie swoje zachcianki i pragnienia. Tę beztroskę zakłóca morderstwo, którego świadkiem jest Lucyfer. Decyduje się on rozpocząć własne śledztwo w tej sprawie. W ten sposób poznaje młodą Chloe Decker. Wraz z panią detektyw rusza tropem kolejnych kryminalnych zagadek. "Lucyfer" to serialowa adaptacja komiksu pod tym samym tytułem. Autorami oryginału są Neil Gaiman i Sam Kieth. Powstały trzy sezonu, a w maju stacja FOX oficjalnie ogłosiła zaprzestanie produkcji. "Lucyfer" został jednak przejęty przez Netflixa. Seria o losach piekielnie przystojnego Lucyfera była nominowana do nagrody Saturna w kategorii "Najlepszy telewizyjny serial fantasy".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×