"Lucyfer" Netflix. Sezon 4. już powstaje! Znamy fragment scenariusza [ZDJĘCIA]

Prace nad 4. sezonem "Lucyfera" już ruszyły! Kiedy Netflix przygotowuje nową odsłonę ulubionego serialu widzów, scenarzyści zdradzają kilka szczegółów na temat nadchodzących odcinków...

Multimedia

Po swoim cudownym ocaleniu "Lucyfer" zadebiutuje na Netflixie. Okazuje się, że prace nad 4. sezonem już trwają, a scenarzyści wyjawili tytuł pierwszego odcinka. Z tych kilku słów można dużo wywnioskować!

Dlaczego "Lucyfer" został skasowany? Szefowa stacji wyjaśnia!Zobacz więcej

Clifhfanger, którym zakończył się 3. sezon "Lucyfera", sprawił, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Chloe zobaczyła wreszcie prawdziwe oblicze samego diabła, jednak nie wiemy jeszcze, co z tego wyniknie ani jak wpłynie to na relacje między parą detektywów.

Scenarzyści serialu zdradzili, że 1. odcinek nowego sezonu będzie nosił tytuł "Everything's Ok". W przypadku "Lucyfera" tytuł odcinka jest zazwyczaj zaczerpnięty z jednego z dialogów w odcinków. Czy to sam Lucyfer spróbuje uspokoić Chloe i zapewnić ją, że "wszystko jest w porządku"? A może to ona zwróci się z tymi słowami do swojego partnera? Odpowiedzi przyniesie premiera 4. sezonu!

Zobacz galerię

O serialu "Lucyfer":

Tytułowy bohater, piekielnie przystojny Lucifer Mornigstar (Tom Ellis), postanowił opuścić swoje podziemia i wyjechać do słonecznego Los Angeles. To właśnie tam emerytowany władca piekieł otwiera najmodniejszy nocny klub w mieście. Otoczony pięknymi kobietami, spełnia wszystkie swoje zachcianki i pragnienia. Tę beztroskę zakłóca morderstwo, którego świadkiem jest Lucyfer. Decyduje się on rozpocząć własne śledztwo w tej sprawie. W ten sposób poznaje młodą Chloe Decker. Wraz z panią detektyw rusza tropem kolejnych kryminalnych zagadek. "Lucyfer" to serialowa adaptacja komiksu pod tym samym tytułem. Autorami oryginału są Neil Gaiman i Sam Kieth. Powstały trzy sezonu, a w maju stacja FOX oficjalnie ogłosiła zaprzestanie produkcji. "Lucyfer" został jednak przejęty przez Netflixa. Seria o losach piekielnie przystojnego Lucyfera była nominowana do nagrody Saturna w kategorii "Najlepszy telewizyjny serial fantasy".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×