"Lucyfer" Netflix, sezon 4. Twórcy oddadzą hołd widzom. W jaki sposób podziękują im za akcję #SaveLucifer? [ZDJĘCIA]

Przejęcie serialu "Lucyfer" przez Netflixa to w dużej mierze zasługa widzów, którzy szybko zorganizowali akcję ratunkową pod nazwą #SaveLucifer. Teraz twórcy serialu postanowili podziękować fanom za ich zaangażowanie. W jaki sposób oddadzą hołd niezastąpionym widzom "Lucyfera"?

Multimedia

Czwarty sezon serialu "Lucyfer" będziemy mogli oglądać za pośrednictwem Netflixa, który przejął prawa do produkcji, po skasowaniu jej przez stację FOX. Spora w tym zasługa fanów serialu, którzy dzielnie walczyli o kontynuację. Akcja pod nazwą #SaveLucifer miała początkowo przekonać włodarzy stacji FOX, by dali historii Lucyfera jeszcze jedną szansę. Chyba nikt nie spodziewał się, że starania widzów dostrzeże Netflix.

Czerwona platforma zamówiła 10. odcinków 4. sezonu "Lucyfera". Za nowe odcinki serialu będą odpowiadać ci sami showrunnerzy, którzy współpracowali z FOX-em, czyli Joe Henderson i Ildy Modrovich. Twórcy produkcji doceniają zaangażowanie widzów i postanowili oddać im hołd w najnowszym sezonie "Lucyfera". W jaki sposób podziękują im za akcję #SaveLucifer?

Jak poinformował Joe Henderson, 9. odcinek 4. sezonu będzie zatytułowany "Save Lucifer". -Oto nasz dowód uznania dla Was, fanów, i Waszej niesamowitej kampanii, by ocalić serial – napisał na Twitterze Henderson.

Nowy sezon dużo bardziej odważny niż poprzednie! Tom Ellis pokaże pośladki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szczegóły nowych odcinków nie są na razie znane. Wiadomo, że sezon 4. będzie się znacząco różnił od poprzednich. Ma być odważniejszy - podobno nie zabraknie roznegliżowanych scen. Do obsady serialu dołączyła też Inbar Lavi, która wcieli się w znudzona żona Adama - Ewę, tęskniącą za dawną miłością i kusicielem Lucyferem. Premierowy odcinek nowego sezonu będzie nosił tytuł "Everything's Ok".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×