"Lucyfer", Netflix. Wszystko, co wiemy o szóstym sezonie. Czy Lucyfer stanie się Bogiem?

Na platformie streamingowej Netflix dostępny jest już szósty sezon serialu "Lucyfer". To jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa, którą pokochali widzowie na całym świecie. Co wiemy o nowym sezonie "Lucyfera"?

Multimedia

Kim jest Lucyfer?

Pierwszy sezon serialu Lucyfer trafił do widzów w 2016 roku i szybko skradł ich serca. Przygody diabła Lucyfera, który porzucił piekło i postanowił przenieść się do Los Angeles. Przystojny diabeł nawiązuje relację z policyjną detektyw – Chloe Decker. Wspólnie rozwiązują kolejne kryminalne zagadki. I choć wydaje się, że oboje mają zupełnie odmienne charaktery i różnią się praktycznie wszystkim, są świetnymi partnerami.

"Zawsze warto" i inne polskie seriale, które mają najgorsze zakończenia. Trochę ich było!Zobacz więcej

Pierwsze trzy sezony Lucyfera zostały stworzone przez amerykańską sieć telewizji FOX. Netflix stworzył sezon 4., obie części sezonu 5. oraz finałowy sezon 6, który niedawno pojawił się na platformie. Podobnie jak poprzednie serie, cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród widzów.

Ostatni sezon Lucyfera

Szósty sezon produkcji jest pożegnaniem z serialem.

Sezon finałowy „Lucyfera” nadchodzi. Tym razem na dobre. Diabeł wcielony stał się Bogiem... no, prawie. Dlaczego się jeszcze zastanawia? I co zrobi teraz, gdy na świecie zabrakło Boga? Z uśmiechem przez łzy pożegnamy Lucyfera, Chloe, Amenadiela, Maze, Lindę, Ellę i Dana. Pożegnaj ich razem z nami! - czytamy w oficjalnym opisie na Netflixie.

Gwiazdy kultowych polskich filmów i seriali. Co dzisiaj robią i jak wyglądają? Zobacz więcej

Warto jednak wspomnieć, że to seria piąta miała być tą ostatnią. Taką informację ogłosił Netflix w 2019 roku. Produkcja zmieniła jednak zdanie. W marcu 2020 roku świat opłynęła wiadomość, że cała główna osada serialu podpisała kontraktu umożliwiające realizację kolejnego, szóstego sezonu. Niedługo później plotki okazały się prawdą - sezon 6 został oficjalnie zapowiedziany i jest odstępny na Netflixie od 10 września.

Jeśli jeszcze nie znasz diabła Lucyfera i jego perypetii, masz sporo do nadrobienia. Sezon pierwszy serialu Lucyfer liczy 13odcinków. W drugiej odsłonie widzowie mają do dyspozycji 18 odcinków, a trzeci sezon to już 26 odcinków! W 2019 roku Netflix wyprodukował liczącą 10 odcinków czwartą serię programu. Sezon piąty, który miał swoją premierę na Netfliksie w 2020 roku, był podzielony na dwie części, po osiem odcinków każda. Druga część sezonu zadebiutowała na platformie w maju 2021 roku. Ostatni sezon serialu Lucyfer to 10 wciągających odcinków.

O czym jest szósty sezon Lucyfera?

Co powinieneś wiedzieć o szóstym sezonie serialu Lucyfer? Fani są zgodni, że Netflix popisał się w tworzeniu ostatniej części serialu. W sieci można spotkać wiele pozytywnych komentarzy o produkcji. Fani na całym świecie chcą odpowiedzi na bardzo ważne pytanie: Czy Lucyfer stanie się Bogiem?

Fabuła sezonu szóstego rozkręca się powoli. Jego pierwsze odcinki to dalsza współpraca przystojniaka z piekła rodem z panią detektyw. Jak twórcy postanowili zakończyć tę historię? Ostatni sezon jest odpowiedzią na pytanie, które fani serialu zadają sobie od dłuższego czasu: Czy Lucyfer zostanie Bogiem? Możemy tylko zdradzić, że zakończenie serialu zaskakuje!

"Rola życia" czy aktorski koszmar? Dla widzów na zawsze pozostaną jedną postacią!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    Uwielbiam Lucyfera! Nie jedną nockę zarwałam oglądając go na netflixie, popijając perłę chmielową i miziając kota. Jednakże brakuje mi tych początkowy odcinków, gdzie były fajne śledztwa, dużo komicnzych sytuacji.

    28.09.2021 18:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×