"Lucyfer". O czym marzy serialowy diabeł? Tom Ellis zdradza swoje pragnienia!

"Jakie jest twoje najgłębsze pragnienie?" to prawdopodobnie najczęściej zadawane pytanie przez tytułowego bohatera w serialu "Lucyfer". Teraz to pytanie zostało zadane jego odtwórcy, Tomowi Ellisowi. Sprawdźcie, co odpowiedział!

Multimedia

O czym marzy Lucyfer?

W czasie sesji pytań i odpowiedzi przeprowadzonej na platformie StageIt, Tom Ellis, odtwórca głównej roli w popularnym serialu "Lucyfer" otrzymał pytanie dotyczące tego, jakie jest jego największe pragnienie, które jednoznacznie nawiązywało do częstej frazy używanej przez niego w serialu. Aktor przyznał, że jego największym marzeniem na ten moment jest otrzymanie możliwości przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Tom Ellis podzielił się z fanami również tym, co uważa za prawdopodobnie największe pragnienie odgrywanej przez niego postaci: poważne upicie się.

Najważniejsze informacje o 6. sezonie. Kiedy premiera? Co nas czeka w ostatniej odsłonie?Zobacz więcej

– Zawsze graliśmy tym, że on nie może tak do końca się upić. Ponieważ on ma ten swego rodzaju niebiański rodzaj trzeźwości, który powstrzymuje go, nawet kiedy on naprawdę się stara. Więc proszę, to by było na jego liście do zrobienia – któregoś dnia wreszcie porządnie się upić – powiedział odtwórca roli Lucyfera.

Kolejne okazje do prób upicia się z pewnością pojawią się w nadchodzącym sezonie 5B, bowiem Lucyfer będzie musiał radzić sobie z trudnymi emocjami związanymi z pojawieniem się jego ojca. Jak stwierdził Joe Henderson, współtwórca serialu: – To historia rodzinna. Tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci. To jedna z rzeczy, którymi zajmiemy się w sezonie 5B – rodzinnymi relacjami i ich emocjonalnymi aspektami. Wiele z tego, co działo się do tej pory, polegało na tym, że wszyscy interpretowali to, czego chciał ojciec. Wszyscy próbowali odgadnąć, o co chodzi. Wszyscy starali się sprostać oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście są to oczekiwania ojca, ponieważ działa on w nieco tajemniczy sposób.

Tom Ellis w serialu "Outlander"! Gwiazdor Netfliksa walczył o rolę w kostiumowym hicieZobacz więcej

Nie jest na razie znana data premiery sezonu 5B "Lucyfera". Spekulacje stawiają na lato 2021 roku, jednak do tej pory nie potwierdził tego ani Netflix, ani żaden z twórców produkcji.

Serial "Lucyfer" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×