"Lucyfer" od początku w telewizji! Pierwszy sezon historii znudzonego swoim losem władcy piekieł na FOX! Kiedy oglądać?

Pamiętacie, jak zaczęła się historia Lucyfera? Nie zaczęliście jeszcze oglądać tego popularnego serialu? Czas to nadrobić! Pierwszy sezon historii znudzonego swoim losem władcy piekieł można obejrzeć na FOX!

Multimedia

"Lucyfer" od początku na FOX

Fani "Lucyfera" czekają na informację o dacie premiery drugiej części 5. sezonu, ale zanim zostanie ona ujawniona, można przypomnieć sobie, jak to wszystko się zaczęło. Od 26 stycznia 2021 roku na FOX można oglądać pierwszy sezon "Lucyfera".

"Dom z papieru", "Lucyfer" inne serialowe hity, które pożegnamy w 2021 rokuZobacz więcej

Emisja serialu odbywa się we wtorki, po dwa odcinki. Pierwszy zaczyna się o godz. 21:05, a zaraz po nim pokazywany jest kolejny. Powtórki można oglądać w środy (godz. 22:55), soboty (godz. 17:25) i niedziele (godz. 00:15).

"Lucyfer" rozpoczyna się w momencie, gdy znudzony i głęboko nieszczęśliwy władca piekła Lucyfer (Tom Ellis), porzuca swój tron i pod nazwiskiem Morningstar przenosi się do Los Angeles, gdzie prowadzi klub muzyczny Lux. Kiedy dochodzi tam do morderstwa, postanawia znaleźć sprawcę z pomocą detektyw Chloe Dancer (Lauren German), co rozpoczyna jego stałą współpracę z policją.

TOP10 seriali 2020 roku. Te produkcje są najlepiej oceniane przez widzów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×