"Lucyfer" sezon 5. Amenadiel odwiedzi Lucyfera w piekle! Co jeszcze wydarzy się w finałowych odcinkach?

Twórcy serialu "Lucyfer" przygotowali dla widzów mnóstwo niespodzianek. W nadchodzącym, ostatnim sezonie Amenadiel odwiedzi brata w piekle! Co go tam czeka i co jeszcze przygotowali na zakończenie serialu jego twórcy?

Multimedia

Pod koniec 4. sezonu "Lucyfera" główny bohater poświęcił się i wrócił do piekła, aby zapanować nad demonami. Okazuje się, że w nowych odcinkach odwiedzi go tam w pilnej sprawie Amenadiel (D.B. Woodside). Magazyn "Entertainment Weekly" opublikował nowe zdjęcie planu 5. sezonu "Lucyfera" oraz kilka ważnych informacji dotyczących wizyty brata Lucyfera w piekle.

On naprawdę zejdzie do piekła. Na Ziemi dzieje się coś, z czym nie potrafi sobie poradzić - wyznał D.B. Woodside.

Chloe znajdzie się w niebezpieczeństwie? Wiemy, dlaczego może zginąć w finale serialu!Zobacz więcej

Sprawa musi być bardzo poważna, bo jak fanom serialu wiadomo, Amenadiel nienawidzi piekła. Fani serialu już spekulują, że to synek Amenadiela i Linda (Rachael Harris) może być jednym z powodów, dla których jego tata wróci do znienawidzonego miejsca.

Amenadiel odkrywa swoją tożsamość na Ziemi i być może trochę kopiuje Lucyfera. Od kiedy Lucyfer odszedł, Amenadiel prawdopodobnie zajął się jego sprawami, co oznacza, że ktoś musi prowadzić Lux. Myślę, że on stara się rozwinąć skrzydła i odpowiednio się ubierać. Daje to także naszym kostiumologom kolejny znakomity powód, aby wystroić mnie w garnitur, co nie jest takie złe. Zawsze to miło być dobrze ubranym – tłumaczy ubiór Amenadiel D.B. Woodside.

Odmieniona matka Lucyfera w nowych odcinkach! Zobacz pierwsze zdjęcie z planu!Zobacz więcej

Co jeszcze wydarzy się w 5. sezonie "Lucyfera"?

Przypominamy, że 5. sezon "Lucyfera" będzie zwieńczeniem historii piekielnie przystojnego Lucyfera Morningstara. Tematem przewodnim ostatniej serii ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka". Joe Henderson zapewniał też, pierwsza scena 5. sezonu to jedna z "lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadli*".

Premierowy odcinek 5. sezonu "Lucyfera" zatytułowano "Really Sad Devil Guy". Pierwsza część finałowej serii będzie składała się m.in. z muzycznego epizodu, który ma być hołdem dla starego Hollywood. Odcinek ten ma rzucić nieco więcej światła na historię Lucyfera i dać odpowiedź na najbardziej nurtujące fanów pytanie. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy Tricię Helfer, która wcielała się w matkę głównego bohatera. Spekuluje się też, że pojawi się brat Lucyfera — Michael.

Premierę 5. sezonu "Lucyfera" zaplanowano na 2020 rok. Emisja ostatniego sezonu zostanie podzielona na dwie części.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×