"Lucyfer" sezon 5. Chloe i Lucyfer zostaną w finale rodzicami? Wygadał się jeden z aktorów!

Co czeka Chloe i Lucyfea w finałowych odcinkach 5. sezonu "Lucyfera"? Czy główny bohater wróci z Piekła i będzie gotowy się ustatkować, a może nawet zostać ojcem? W serialu "Lucyfer" Netflixa wszystko jest możliwe. Rąbka tajemnicy uchylił niedawno serialowy Amenadiel, czyli D.B. Woodside. Czy Chloe i Lucyfer zostaną w finale serialu rodzicami?

Multimedia

Lucyfer (w tej roli Tom Ellis) w piątym i ostatnim już sezonie "Lucyfera" będzie musiał najpierw wrócić na Ziemię. Po tym, jak zdecydował się na przymusowy powrót do Piekła nie będzie to jednak łatwe. W Los Angeles będzie czekała jednak na niego Chloe Decker (Lauren German), która wyznała mu miłość. Czy parze uda się wzorowo poukładać wszystkie sprawy? Wiele będzie tu pewnie zależało od Lucyfera, który będzie musiał dojrzeć i wyrazić chęć ustatkowania się.

To jeszcze nie koniec historii Lucyfera? Showrunnerka serialu mówi o spin-offie!Zobacz więcej

Chloe i Lucyfer zostaną w finale "Lucyfera" rodzicami?

Serialowy Amenadiel, czyli D.B. Woodside zdradził ostatnio, że bardzo chciałby zobaczyć Lucyfera w roli ojca! W rozmowie z Entertainment Tonight opowiadał o tym, jak rozwijała się relacja jego bohatera z Lucyferem w ostatnich odcinkach.

[Amenadiel] Był trochę nieobecnym wujkiem, miał ku temu powody - wyznał aktor.

Ta wypowiedź została szybko wykorzystana przez redaktora serwisu, który dopytał aktora o to, czy Chloe i Lucyfer doczekają się w finale "Lucyfera" potomka. D.B. Woodside uśmiechnął się jedynie szeroko i odpowiedział:

Myślę, że byłoby świetnie. Bardzo chciałby zobaczyć Lucyfera w roli ojca - zdradził.

Lucyfer i Chloe wezmą ślub w finale serialu? To możliwe!Zobacz więcej

Finał "Lucyfera" - co już wiadomo o 5. sezonie?

Przypominamy, że ostatni sezon "Lucyfera" zostanie podzielony na dwie części. -Netflix opublikuje najpierw osiem odcinków, potem będzie krótka przerwa, a następnie kolejne osiem odcinków. - ujawnił Tom Ellis w The Kelly Clarkson Show. Tematem przewodnim 5. sezonu "Lucyfera" ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka".

Premierowy odcinek 5. sezonu "Lucyfera" zatytułowano "Really Sad Devil Guy". W pierwzej części sezonu będzie też odcinek muzyczny, który ma być hołdem dla starego Hollywood. O musicalowym epizodzie twórcy serialu marzyli od dawna. Wiadomo już, że odcinek ten ma rzucić nieco więcej światła na historię Lucyfera i dać odpowiedź na najbardziej nurtujące fanów pytanie. Będzie nosił tytuł "Bloody Celestial Karaoke Jam".

Chloe znajdzie się w niebezpieczeństwie? Wiemy, dlaczego może zginąć w finale serialu!Zobacz więcej

Wiadomo też, że w nowych odcinkach pojawi się Tricia Helfer, która wcielała się już w matkę głównego bohatera. Spekuluje się też, że pojawi się brat Lucyfera — Michael. Lesley Ann-Brandt, która wciela się w postać Maze, potwierdziła już, że ​​jej postać stoczy w nowym sezonie epicką walkę.

Mam nadzieję, że będę usatysfakcjonowani raczej jak z zakończenia "Breaking Bad" niż tego z "Gry o tron". Lubię opowieści, których przesłaniem jest nadzieja i jest to kierunek, który obraliśmy w przypadku "Lucyfera" - powiedział Tom Ellis, kiedy został zapytany o zakończenie "Lucyfera".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×