"Lucyfer" sezon 5. Chloe może stać się nieśmiertelna! Pani detektyw i Lucyfer będą razem na zawsze?

Chloe i Lucyfer będą żyli długo i szczęśliwie? Romantyczne zakończenie serialu "Lucyfer" jest możliwe, jeśli tylko ktoś pomoże Chloe stać się nieśmiertelną. Fani mają już nawet pomysł, jak mogłoby do tego dojść. Sprawdź, co wymyślili użytkownicy Reddita!

Multimedia

Fani serialu "Lucyfer" zastanawiają się, jak zakończy się historia Chloe (Lauren German) i Lucyfera (Tom Ellis). Twórcy szykują dla widzów mnóstwo niespodzianek, zwłaszcza że finałowy sezon zostanie podzielony na dwie części. Zaskakujących zwrotów akcji w 5. sezonie "Lucyfera" na pewno nie zabraknie. W ostatnich odcinkach ma pojawić się matka Lucyfera. Fani spekulują też, że pojawi się brat Lucyfera, przez którego Chloe znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Chloe i Lucyfer zostaną w finale rodzicami? Wygadał się jeden z aktorów!Zobacz więcej

Burzliwa relacja Morningstara (Tom Ellis) i Decker (Lauren German) mogłaby zapewne wyglądać zupełnie inaczej, gdyby nie fakt, że obecność śmiertelniczki osłabia Władcę Piekieł. Fani na forach internetowych zastanawiają się, czy twórcy serialu poruszą ten wątek w piątym i ostatnim sezonie "Lucyfera".

Chloe z "Lucyfera" będzie nieśmiertelna?

Jeśli Chloe i Lucyfer mieliby żyć długo i szczęśliwie, to pani detektyw musiałaby stać się nieśmiertelna. Jeden z użytkowników Reddita zasugerował, że mogłoby się to udać z pomocą Boga. Pomysł wydaje się ciekawy, zwłaszcza że w styczniu 2020 roku ogłoszono, że Dennis Haysbert pojawi się w ostatnim sezonie "Lucyfera" w roli Boga.

Czy Lucyfer i Chloe będą w końcu razem? Jak zakończy się ich miłosna historia?Zobacz więcej

Niektórzy twierdzą jednak, że słabość Lucyfera do Chloe może zaowocować czymś zupełnie innym.

A co jeśli w końcu się spotkają i w finale zobaczymy scenę, w której Lucyfer odkryje, że siwieją mu włosy?

Aimee Garcia, czyli odtwórczyni roli Elli Lopez zdradziła ostatnio, że 5. sezon zakończy się z hukiem, a Tom Ellis zapewniał, że finał będzie dla widzów satysfakcjonujący. Data premiery pierwszej części finałowego sezonu "Lucyfera" nie została jeszcze ogłoszona. Mówi się, że serial wróci na Netflix wiosną 2020 roku.

Która teoria dotycząca Chloe i Lucyfera wydaje Ci się bardziej prawdopodobna? Daj znać w komentarzu, co myślisz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×